Windows 8.1 problem z jasnością ekranu

Witam, uaktualniłam win 8 do win 8.1 i mam problem ze zmianą jasności ekranu, tzn suwakiem mogę zmniejszać i zwiększać ale nie ma tego efektu. Co zrobić? Proszę o pomoc

mi jedyne co przychodzi na myśl co do jasności ekranu może spróbuj zainstalować ponownie sterowniki do grafiki

lecz zanim to zrobisz zobacz czy w windows update nie ma jakiś nowych aktualizacji

Mam dokładnie tak samo. Po instalacji windows 8.1 bez żadnych sterowników suwak działał.

Następnie system sam zaktualizował sterowniki i już suwak nie działał. Istalacja najnowszych sterowników z AMD również nie przyniosła skutku.

Lenovo G575.

mam identyczny problem na Ativ Booku 8. Po zainstalowaniu windowsa 8.1 catalyst control center nie chce działac, nie moge zmieniac jasności ekranu (suwak się przesuwa a jasnosc nie zmienia) i wpisac “ci” na klawiaturze, zarówno zwykłej jak i ekranowej. niestety pierwszy raz zajmuję się sterownikami i za bardzo nie wiem, jak je zaktualizowac. szukałem we wszystkich ustawieniach - aplikacji ustawienia, panelu sterowania i ustawieniach karty graficznej. bardzo proszę o szybką pomoc, bo komputer jest nowy (mam go pierwszy dzień) i nie chce zacząc korzystania z niego od problemów.

Ja zakupiłem Ativa 6 i po zainstalowaniu 8.1 t samo. Ale aktualizacja grafiki Intela pomogła i wszystko jest oki.

Co prawda temat stary ale może komuś odp. pomoże.

Zainstalujcie starsze sterowniki do windows 8. Mi suwak zaczął hulać :slight_smile:

u mnie też ten problem wystąpił  wyłączyłem sterownik od grafiki wyłączyłem kompa po ponownym uruchomieniu włączyłem sterownik i jak na razie jest wszystko ok u mnie to pomogło jak to nie pomoże pozostaje szukanie sterownika