Windows 8.1 problem z kartą graficzną AMD i kartą skieciową

Witam mam taki problem z kartą graficzną od AMD na moim laptopie (HP g6-2230ew http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=pl&lc=pl&dlc=pl&docname=c03540701) na którym zaktualizowałem system z windows 8 do 8.1 i zamiast działać karta od AMD działa karta od intela a przy karcie AMD jest napisane (Blocked) http://img35.imageshack.us/img35/4641/umps.png Instalowałem najnowsze sterowniki ze strony AMD i dalej jest to samo.

Drugi problem jest z tym iż nie ważne czy laptop jest podłączony do internety poprzez kabel czy przez WI-Fi zawsze jest wyświetlone że łączność jest ograniczona przez co nie mogę połączyć się do sklepu Windowsa oraz innych usług oraz czasami mam problemy z wchodzeniem na strony internetowe. http://img703.imageshack.us/img703/673/6g09.png

Prosił bym o pomoc gdyż szukałem już rozwiązań tych problemów lecz nie znalazłem nic co by to naprawiło.

Pozdrawiam.

__________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem o maksymalnych rozmiarach grafik wklejanych do postów.

Posiadam podobny model(2230sw) i także aktualizowałem do 8.1, więc postaram coś ci doradzić. Mi tak samo po instalacji uruchomiła się karta Intela. Wtedy wszedłem na dysk C, w folder SWSetup, a następnie folder Drivers i tam odnalazłem i przeinstalowałem sterownik. Jeżeli masz folder SWSetup to spróbuj z niego, mi to pomogło. Co do sieci, to niestety nie pomogę, bo nie miałem takiego problemu.

Dzięki wielkie podziałało :smiley: a z siecią już wszystko ok udało mi się już naprawić sieć :slight_smile: