Windows 8.1-Problem z trybem awaryjnym

Witam! Jestem posiadaczem komputera Toshiba l850 windows 8.1 z procesorem Intel i5-3230m kartą graficzną Radeon 7670m dyskiem 640gb i ram-em 4gb. Mam go od około pół roku. Do tej pory działał bardzo dobrze po za jakimiś pojedynczymi blue screenami. Włączyłem dzisiaj kompa i włączył się on w trybie awaryjnym. Uruchomiłem go ponownie. Nadal tkwił w trybie awaryjnym. Przy włączeniu na pulpicie wyświetlała się pomoc z instrukcjami wejścia w tryb awaryjny oraz innymi funkcjami dostępnymi w “uruchomianiu zaawansowanym”. Próbowałem wszystkich funkcji. Działało jedynie włączenie trybu awaryjnego z dostępem do sieci a reszta funkcji tak jakby nie działała. Później zastosowałem się do instrukcji opisanych w tym artykule:http://www.dobreprogramy.pl/lukasamd/Tryb-awaryjny-w-Windows-8-przywracamy-standardowe-menu-startowe,42356.html.Podczasz włączania systemu klikałem F8 i wybierałem opcje “Uruchom system windows normalnie”. Mimo tego włączał się w trybie awaryjnym. Póki co to tyle próbowałem więcej pomysłów nie mam a potrzebuje kompa szybko więc jak ktoś ma jakiś sposób to naprawdę będę wdzięczny.Z góry dzięki!

butlaFlorina ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

a wybierałeś opcję Automatyczna Naprawa? podczas uruchamiania ?