Windows 8.1. problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej

(Frikuu) #1

Problem polega na tym, że po zainstalowaniu Windows 8.1, system sam sobie wykrył moją kartę graficzną (Radeon 4850) i zainstalował "sterowniki", których nazwa brzmi "Microsoft Corporation WDDM 1.1". Niby OK, ale teraz jak sobie ściągam sterowniki ze strony producenta, to niestety totalnie nie mogę ich zainstalować - mimo, że w teorii instalacja przebiega pomyślnie, to po instalacji i ponownym uruchomienie komputera dalej ich nie ma, a jest to coś wyżej. Próbowałem na różnych wersjach sterów i nic to nie daje. Próbowałem je odinstalować, ale po ponownym uruchomienie kompa, Windows dalej je sam sobie instaluje z automatu... Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

(JeyJey) #2

A jaką wersję instalujesz? Bo wsparcie skończyło się na 13.1 Legacy

(Frikuu) #3

Tak, instaluję właśnie 13.1 i niestety, ale mimo instalacji tych sterowników, dalej mam te Microsoft Corporation WDDM 1.1 :frowning:

(neXt___) #4

Próbowałeś instalować wersję beta 13.4 albo wyłączać podpisywanie sterowników?

Na moim lapku (HD 3650) miałem podobny problem z W8.1 - sterowniki nie chciały się zainstalować pomyślnie. W koniec końców olałem sprawę, system działa, w grach również spisuje się dobrze. Myślę, że to AMD mogło coś namieszać lub ich sterowniki nie pasują do 8.1, bo został wydany już po zakończeniu wsparcia.

(Frikuu) #5

OK, niestety nic nie mogłem zrobić, mimo dziesiątek prób instalacji sterowników. Pomógł niestety tylko format :confused: Temat do zamknięcia.