Windows 8.1 się nie włącza


(JplayPL) #1

Dzieńdobry

Zaktualizowałem windowsa 8 do 8.1 i laptop sie uruchomił ponownie. Włączał się normalnie.Było logo windows a podnim te kułeczko. Jak już się pokręciło to się wyświetlił czarny ekran i uruchomił się ponownie. Ta czynność powtarzala się 3 krotnie za 4 razem się uruchomił niebieski ekran z morzliwościami naprawy systemu m. innymi. Kopia zapasowa. Zainstalowałem na nowo system win 8.

Co mam zrobić?Pomocy.

Z góry dziękuję.


(Michalk100) #2

Zainstaluj 8.1 z pendrivera. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/create-reset-refresh-media


(markyfromars) #3

przed aktualizacja trzebabyło odinstalować sterowniki do karty graficznej wogóle wsz sterowniki wywalić. Zaktualizować system i dopiero zaintsalować sterowniki do 8.1. 


(JplayPL) #4

Sprubuje to zrobić


(kamilooo_34) #5

Z tego co pamiętam to aktualizacje można wykonać przez Sklep.Nie dawno robiłem tak klientowi. Format, instalacja systemu i na czysty system bez sterowników (zaraz po pierwszym włączeniu) musisz pobrać i zainstalować najnowsze aktualizacje przez Winodws Update, potem dopiero możesz pobrać i zaktualizować w sklepie system do wersji 8.1 i później dopiero sterowniki i cała reszta oprogramowania.

 

Bez zainstalowania aktualizacji będziesz miał komunikat że aby mozliwa była aktualizacja należy pobrać i zainstalować najnowsze aktualizacje z Winodws Update.

 

Cała ta procedura trwa jakiś czas, bo sam plik ma 4GB.


(Paolopl) #6

pobierz wszystkie aktualizacje win 8, zaaktualizuj sterowniki i spróbuj zainstalować win 8.1 ze sklepu lub z pendriver’a


(Leoncio) #7

Tu masz pomoc ze strony Microsoftu http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/update-from-windows-8-tutorial ,  http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/upgrade-to-windows-8  ,  a jeżeli problem dalej będzie występował to ściągnij Win 8.1 z internetu (jest również na stronach Microsoftu) i zainstaluj jako czysty system, nie powinno być żadnych problemów.


(JplayPL) #8

W tym rzecz że jak już będę instalował windowsa z DVD to wtedy (czytałem w internecie, nie wiem czy to prawda) nie zadziała mi klucz z 8 na 8.1