Windows 8.1 zacina się na Logo Windows i tak caly czas?

Witam. Mam windowsa 8.1 zbotowanego na pendrive, na biosie wlączam botowanie z USB(pendrive) lecz po chwili pokazuje się Logo Windows no i na tym właśnie się kończy impreza:Dktoś jakos może pomóc?

zrób od nowa pendrive z tym  narzedziem http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-USBDVD-Download-Tool,Program,Windows,25159.html mam nadzieje ze obsłuzy to win 8 .

Dalej to samo , nie wiem zupelnie o co chodzi …jakies inne propozycje?

bardol1993

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Masz obraz ISO W8.1? Jeśłi tak, proponuję, abyś prosto z dysku przeprowadził instalację. Robię tak od może 2 lat.

Tak mam obraz ISO W8.1, ale jak wypalam iso Demonem to wlacza mi się windows 8 przygotowywanie dochodzi do 100% i nic się nie dzieje?co moze byc nie tak?

A może format dysku by pomogł w odpaleniu windowsa 8.1?tylko jak to zrobic?

Hmm…nawet tak się dzieje, jeśli z dysku odpalisz instalkę?

Tak:(normalnie juz drugi dzien z tym walcze i nie wiem co robic;/

Rozumiem, że wszystko robisz na Windowsie 7?

Tak wszystko robie na Windows 7 :>

Spróbuj ściągnąć inną kopie W8.1

mam 3 kopie i dalej to samo;>moze to być problem ze sprzetem?

Sprzęt raczej odpada. Na czystym windowsie z instalacją nie powinno być problemu.

Dalej to samo , i co teraz ?xD

No to lipa :smiley: dziwna sprawa. Instalowałeś wcześniej normalnie W8? Jeśli tak, to problem był ten sam?