Windows 8.1 zacina się na Logo Windows i tak caly czas?

(Radoslaw Pawicki) #1

Witam. Mam windowsa 8.1 zbotowanego na pendrive, na biosie wlączam botowanie z USB(pendrive) lecz po chwili pokazuje się Logo Windows no i na tym właśnie się kończy impreza:Dktoś jakos może pomóc?

(foreste) #2

zrób od nowa pendrive z tym  narzedziem http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-USBDVD-Download-Tool,Program,Windows,25159.html mam nadzieje ze obsłuzy to win 8 .

(Radoslaw Pawicki) #3

Dalej to samo , nie wiem zupelnie o co chodzi …jakies inne propozycje?

(Agatonster) #4

bardol1993

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Masz obraz ISO W8.1? Jeśłi tak, proponuję, abyś prosto z dysku przeprowadził instalację. Robię tak od może 2 lat.

(Radoslaw Pawicki) #6

Tak mam obraz ISO W8.1, ale jak wypalam iso Demonem to wlacza mi się windows 8 przygotowywanie dochodzi do 100% i nic się nie dzieje?co moze byc nie tak?

A może format dysku by pomogł w odpaleniu windowsa 8.1?tylko jak to zrobic?

Hmm…nawet tak się dzieje, jeśli z dysku odpalisz instalkę?

(Radoslaw Pawicki) #8

Tak:(normalnie juz drugi dzien z tym walcze i nie wiem co robic;/

Rozumiem, że wszystko robisz na Windowsie 7?

(Radoslaw Pawicki) #10

Tak wszystko robie na Windows 7 :>

Spróbuj ściągnąć inną kopie W8.1

(Radoslaw Pawicki) #12

mam 3 kopie i dalej to samo;>moze to być problem ze sprzetem?

Sprzęt raczej odpada. Na czystym windowsie z instalacją nie powinno być problemu.

(Radoslaw Pawicki) #14

Dalej to samo , i co teraz ?xD

No to lipa :smiley: dziwna sprawa. Instalowałeś wcześniej normalnie W8? Jeśli tak, to problem był ten sam?