Windows 8.1 - zawartość wersji OEM i BOX

Witam,

Mam zamiar kupić Windowsa 8.1 i mam jedno pytanie. Czy w wersji OEM jest tylko jedna wersja np.64 bitowa, a wersji BOX dostanę 2 płyty z wersją 32 i 64 bit? Pytam bo chcę wersję 32bit a prawie wszystkie OEMy są 64 bitowe.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Nawet posiadając OEM możesz tym kluczem aktywować zarówno taką jak i taką wersję, dostaniesz jednak raczej tylko ten konkretny nośnik.

BOX powinien mieć oba, a przynajmniej tak miałem przy Windows 7.

zgadzam się z przedmówcą, podczas zakupu komputera wybierasz czy chcesz OEM 32 bity czy 64 bity, kupując upgrade dostajesz odrazu 2 płyty 32 i 64 bity, dodatkowo instalator windows 8/8.1 można pobrać ze strony microsoftu, microsoft dopuszcza w licencji aktywację / instalację systemu z klucza zarówno w wersji 32 jak również 64 bity, ty wybierasz…