Windows 8-10/32-bit - czy można zainstalować?

czy można zainstalować win.8 na 32 bit? czy rzeczywiście muszę instalować tą win 10 , i czy jest na 32 bit.

Można:

Można. W8 jest dostępny zarówno w wersji 32 jak i 64 bitowej.

czy muszę mieć win 10 czy wystarczy win 8 ?

Win8 wystarczy. Pobierasz instalator i instalujesz. Oczywiście do aktywacji musisz posiadać legalny klucz.

rozumiem ok .

Przecież Win8 zje więcej zasobów niż Win10

Od kiedy?
Przespałeś 10 lat w śpiączce :scream:

1 polubienie

aktualizacje win 10 do na oryginał win 7 i tu kłopot win 10 prosi o klucz produktu ?

Skoro 7 jest oryginalna podaj z niej kluczy.

Nie poprosi, oczywiście jak pozwoli na aktualizację. Klucz masz ten z naklejki?

mam win 7 orginał

Tam nie ma klucza. Musisz mieć z naklejki lub jeżeli to laptop kupiony z systemem to albo ma klucz naklejony na spodzie obudowy albo zaszyty w BIOS i po zainstalowaniu systemu przy pierwszym połączeniu z siecią system się sam aktywuje.

Kurdę, zapomniałem już jaka ta 7 ładna. :heart_eyes:

Dla mnie te systemy włączone z Areo glass są bardzo podobne. Mam kłopoty z rozróżnieniem ich tym bardziej że na Vista nigdy nie pracowałem ani nie widziałem jej w działaniu na komputerze. A na 7 tylko sporadycznie na uczelni.

Chociaż ze zdjęć wynika że to 7 Home premium. Taka informacja jest na jednym ze zdjęć :slight_smile:

mam win 7 i oryginał klucz . po aktualizacji prosi o klucz produktu WIN 10 ?

ok ok

Jest i niby w ARM: https://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_RT (pewnie gdzie się dało zaktualizowali do Windows 10 ARM).

to nie da się na win10 ?

udało się zainstalować win 10 na win 7

Niezłe kombinacje alpejskie. Co stało na przeszkodzie, żeby od razu postawić W10?