Windows 8 a logowanie się na czateria interia i wp czat

(Tomcio727) #1

W Windows 8 pojawia się problem z logowaniem do pokoi w interii na czacie i wp na czacie

czy ktoś dokładnie wie jak ten problem rozwiązać by się logować/

(charper) #2

Zainstaluj javę.

(Tomcio727) #3

Jeżeli chodzi o jave to jak najbardziej mam zainstalowaną.

Tutaj jakiś problem jest że java startuje w windows 8 z pulpitu niby

i dlatego nie ładuje się na stronie

(Agatonster) #4

tomek371 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(marcin82) #5

Co dokładnie masz na myśli, ktoś ci dał taką odpowiedź? Co pokazuje test na tej stronie?

http://www.java.com/en/download/testjava.jsp .

(Tomcio727) #6

Taką mam odpowiedz dla windows 8

Test funkcji Java będzie działać tylko w trybie pulpitu w systemie Windows 8.

Zobacz Java na Windows 8 FAQ do bardziej szczegółowych informacji.

(Tusmietnik) #7

Witam

Mialem ten sam problem i pisalem do onet.pl o pomoc. W odpowiedzi dostalem tekst - zainstaluj jave itp. Nie sadze ze jestem jelonkiem i nie potrafie zainstalowac javy. Mialem od poczatku kompa zainstalowane programy i wtyczki zwiazane z java i flashem itd. Co zrobilem to format. Moj komp ma 3 miesiace. Uzywam Firefox najowsza wersje i czat onet mi sie nie otwieral. Pojawiala sie biala strona i stala w miejscu. Na przegladarce IE czat onet sie otwieral a na firefoksie nie. Po formacie sciagnalem jave 32 i 64. I wszystko zaczelo chodzic normalnie na czacie pod firefoksem. Moze lepiej zrobic format wystartowac od nowa i zainstalowac jave 32 i 64 bit. Powodzenia.