Windows 8 a logowanie się na czateria interia i wp czat

W Windows 8 pojawia się problem z logowaniem do pokoi w interii na czacie i wp na czacie

czy ktoś dokładnie wie jak ten problem rozwiązać by się logować/

Zainstaluj javę.

Jeżeli chodzi o jave to jak najbardziej mam zainstalowaną.

Tutaj jakiś problem jest że java startuje w windows 8 z pulpitu niby

i dlatego nie ładuje się na stronie

tomek371 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Co dokładnie masz na myśli, ktoś ci dał taką odpowiedź? Co pokazuje test na tej stronie?

http://www.java.com/en/download/testjava.jsp .

Taką mam odpowiedz dla windows 8

Test funkcji Java będzie działać tylko w trybie pulpitu w systemie Windows 8.

Zobacz Java na Windows 8 FAQ do bardziej szczegółowych informacji.

Witam

Mialem ten sam problem i pisalem do onet.pl o pomoc. W odpowiedzi dostalem tekst - zainstaluj jave itp. Nie sadze ze jestem jelonkiem i nie potrafie zainstalowac javy. Mialem od poczatku kompa zainstalowane programy i wtyczki zwiazane z java i flashem itd. Co zrobilem to format. Moj komp ma 3 miesiace. Uzywam Firefox najowsza wersje i czat onet mi sie nie otwieral. Pojawiala sie biala strona i stala w miejscu. Na przegladarce IE czat onet sie otwieral a na firefoksie nie. Po formacie sciagnalem jave 32 i 64. I wszystko zaczelo chodzic normalnie na czacie pod firefoksem. Moze lepiej zrobic format wystartowac od nowa i zainstalowac jave 32 i 64 bit. Powodzenia.