Windows 8 Brak możliwości dogrania WMC

Siemka. Jestem nowy. Dziś zainstalowałem sobie Win8. Jednak mam problem, na 7 miałem Media Center, za pomocą którego oglądałem tv, tutaj niemam, czy jest możliwość dograć? Lub zainstalować inną wersje 8? U mnie jest napisana Windows 8 Build 9200 Enterprise. Zależy mi na WMC bo inne programy nie ogarniają tv, i niema w połwoei dźwieku. A w WMC zawsze wszystko było okej. Czekam na jakieś podpowiedzi. Uratujcie mnie. :slight_smile:

Edit. Kolega mi podpowiedział żebym zainstalował wersje PRO, a potem kminił. Tylko czy nie utrace danych, sterowników itp?

Spróbuj tego klik!

Próbowałem tego. Wgl nie mam takiej konkretnej opcji ‘‘Dodaj funkcje do systemu Windows 8’’ … Być może dlatego ze mam enterprise?

Windows 8 Enterprise nie posiada obsługi Media Center. Tylko wersja Pro po dokupieniu/dostaniu dodatku Media Center Pro Pack.

A niema możliwości jakoś dograć? Teraz mam Win 8 Pro, zmieniłem, ale dalej brak mi opcji dodaj funkcje w windows 8… A zależy mi bo tv. Niema innego tak dobrego oprogramowania do TV za free…

Szukasz w panelu sterowania?

Qubi1 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Patrzyłem, nawet szukałem pliku exe, według internetu, tzn nazwy. Ale brak całej apki exe… I nic a mam teraz prog dvb ale obraz w tyle do dźwieku. A WMC lepszy. A nie chce kolejnego reinstalu by miec 7… ;/

Windows Media Center teraz już jest płatny, polecam zainstalować jego alternatywę: XBMC.