Windows 8 Brak możliwości dogrania WMC

(Dawidus520) #1

Siemka. Jestem nowy. Dziś zainstalowałem sobie Win8. Jednak mam problem, na 7 miałem Media Center, za pomocą którego oglądałem tv, tutaj niemam, czy jest możliwość dograć? Lub zainstalować inną wersje 8? U mnie jest napisana Windows 8 Build 9200 Enterprise. Zależy mi na WMC bo inne programy nie ogarniają tv, i niema w połwoei dźwieku. A w WMC zawsze wszystko było okej. Czekam na jakieś podpowiedzi. Uratujcie mnie. :slight_smile:

Edit. Kolega mi podpowiedział żebym zainstalował wersje PRO, a potem kminił. Tylko czy nie utrace danych, sterowników itp?

(Grabkamy) #2

Spróbuj tego klik!

(Dawidus520) #3

Próbowałem tego. Wgl nie mam takiej konkretnej opcji ‘‘Dodaj funkcje do systemu Windows 8’’ … Być może dlatego ze mam enterprise?

(mktos) #4

Windows 8 Enterprise nie posiada obsługi Media Center. Tylko wersja Pro po dokupieniu/dostaniu dodatku Media Center Pro Pack.

(Dawidus520) #5

A niema możliwości jakoś dograć? Teraz mam Win 8 Pro, zmieniłem, ale dalej brak mi opcji dodaj funkcje w windows 8… A zależy mi bo tv. Niema innego tak dobrego oprogramowania do TV za free…

(Piesek64) #6

Szukasz w panelu sterowania?

(Agatonster) #7

Qubi1 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Dawidus520) #8

Patrzyłem, nawet szukałem pliku exe, według internetu, tzn nazwy. Ale brak całej apki exe… I nic a mam teraz prog dvb ale obraz w tyle do dźwieku. A WMC lepszy. A nie chce kolejnego reinstalu by miec 7… ;/

(StarterX4) #9

Windows Media Center teraz już jest płatny, polecam zainstalować jego alternatywę: XBMC.