Windows 8 - częste próby naprawy systemu przez windows po zainstalowaniu jakiegoś programu

Kupiłem wczoraj komputer, miałem już zainstalowanego oryginalnego windowsa 8.

I od razu zaczęły się problemy. Zainstalowałem sobie kilka ■■■■■ół, firefox, skype, avast i takie tam drobne rzeczy. Po zainstalowaniu gry Kangurek kao, system poprosił o ponowne uruchomienie komputera - uruchomiłem ponownie i pojawił się problem “próba naprawy”, pierwsza opcja nie działała, druga opcja nie działała, i musiałem wybrać “odświeżanie”.

Potem gdy już odświeżyłem to tak samo zainstalowałem kilka drobnych programów, zainstalowałem Daemona tools. Potem na chwile wyłączyłem komputer. Włączyłem ponownie i znowu to samo, i znowu “odświeżanie” tylko działało.

Przed chwilą nacisnąłem “aktualizuj system i uruchom ponownie”, i po aktualizacji teraz mi wyskoczyło ‘cofanie zmian’…

Z czym jest problem?

 

 

edit

Odkryłem jeszcze jedną opcję - przywracanie do punktu przywracania.

No ale to i tak niczego nie zmienia :slight_smile: bo problem jest w tym że ciągle coś się psuje. Mam komputer od wieczora od wczoraj a 4 razy już mi naprawiało :confused: a nic takiego nie robiłem, zainstalowałem kilka programów, zauktualizowałem system windows i tyle.

Wejdź w Narzędzia administracyjne a następnie Podgląd zdarzeń>Dzienniki systemu Windows>System znajdź tam błędy i błędy krytyczne zgodne w czasie z twoimi usterkami i je podaj tutaj.