Windows 8 czy będzie działał, co i jak?

Witam, kupiłem jakieś 2-3 tygodnie, Laptopa Dell N5050 .

4GB RAM, Intel Pentium B960 2.2ghz itp .

Czy Windows 8, będzie dobrze chodził na tym laptopie ? (AQQ, Chrome, YouTube, Poczta, czasem PS CS3)

Aha, i jeszcze jedno, kupię tą Aktualizacje Windows 8 za 69zł, to mogę zainstalować Win8 u mnie, i u Siostry na laptopie ?

Uaktualnić system możesz legalnie tylko na swoim sprzęcie.

Tak myślałem :D, a warto przesiadać się z Win7 na Win8 ?

Nie warto

a powód jaki ?

Owszem, warto. Win8 będzie szybszy, ale wymaga zmiany przyzwyczajeń :slight_smile:

Oczywiście, że warto Windows 8 jest bardziej wydajniejszy od poprzedniego Windowsa.

a czy będzie działa stabilnie na moich parametrach ?

Podałem wyżej je :slight_smile:

I jak kupić tą aktualizacje za 69zł ?

Człowieku Windows 8 zjada mniej zasobów niż Windows 7. Na moim laptopie z 2010 roku ten system świetnie chodzi i laptop przeżywa drugą młodość.

ASUS:

Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz

4GB DDR3

500GB HDD

Nvidia GT 320M 1GB.

Jak widać obecnie parametry nie są powalające, ale do pracy mi idealnie wystarczają, a do mocniejszych gier mam mocnego PC. Laptopy nigdy nie były tworzone pod granie w najnowsze tytuły.

Podsumowując Twój laptop jest lepszy od mojego i Ty pytasz się czy Tobie pójdzie? :smiley: Odpowiedź chyba już znasz. No i warto zakupić bo 69zł to grosze.

wszedłem na https://www.windowsupgradeoffer.com/pl-PL, zrobiłem to co trzeba itp i wyświetla się info :

Przepraszamy.

Niestety, informacje podane w trakcie procesu rejestracji nie uprawniają do skorzystania z oferty uaktualnienia.

Zapoznaj się z wymaganiami programu.

Twój identyfikator referencyjny: XXXXX

Skontaktuj się z pomocą techniczną

Gdzie XXXXX to ma inny Kod :wink:

Co to oznacza ?

Powiedz mi, czy laptop miał naklejkę z informacją o promocji Windows 8 za 69zł? Bo jeśli nie to raczej dziwne. Chyba, że promocja dotyczy wybranych modeli laptopów, które ustala firma.

Nie, nie miał naklejki …

Już jest ok, na maila dostałem kod promocyjny na Windows 8 :wink:

Na twoim laptopie powinien chodzić bez problemu.