Windows 8 - instalacja z poziomu Pendrive

ściągnę gdzieś spolszczenie do Release Previev? Wyczytałem gdzieś na forum, że będzie trzeba zapłacić, żeby mieć RP po Polsku.

Nie trzeba, ale po co korzystać z tej wersji, skoro możesz pobrać już wersję RTM :wink:

Spolszczenie masz tutaj: http://windows7forum.pl/windows-8-rtm-s … #pid134950

No dobra, w jaki sposób lub gdzie pobiorę tą wersję, którą napisałeś? :slight_smile: RTM - rozwinąć możesz? I czym się różni od RP że zapytam?

Zaktualizować RP mogę do RTM ?

Co do aktualizacji to nie wiem. RTM to wersja finalna, czyli taka jaka ukaże się w dniu premiery Windows 8.

Pobrać możesz z oficjalnej strony: http://msdn.microsoft.com/en-us/evalcen … 54510.aspx

U mnie na blogu jest test tej wersji, więc zapraszam, możesz zobaczyć spolszczenie.

Musze się zalogować, żeby pobrać wersję 64bit. Kolego, możesz podesłać bezpośredni link do wersji 64 bit?

Ok, rozumiem że, to jest ta wersja windowsa, co już wejdzie do sprzedaży, tak? Zapewne wersja windowsa, którą gigant udostępnił, to testowa?

Tak, Microsoft udostępnił wersję tą dla zwykłych uzytkowników, możesz ją testować przez 90 dni. Załóż sobie konta chociażby na hotmail to już będziesz mógł korzystać. Przyda Ci się później chociażby do poczty, dysku oline itp. Chyba, że masz już konto z któreś z usług od Microsoft. Dobrze jest mieć konto, bo później będziesz mógł skorzystać z przechowyywania ustawień w Win 8 na serwerach Microsoft.

Dzięki kolego za rade. Dziś już czasu nie mam, więc jutro zacznę zakładanie konta i ściąganie windowsa. Dzięki i pozdrawiam.

Pawelek ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Poprawione tak, jak Admin prosił.

No dobra, jestem w trakcie ściągania wersji 64 bitowej. Płyty DVD niestety nie mam, bym mógł nagrać windowsa po ściągnięciu. W związku z tym, czy już ktoś instalował windowsa z poziomu Pendrive?

Osobiście nie instalowałem, ale możesz znaleźć multum poradników jak to zrobić :wink:

Instalowałem. Użyłem “Windows 7 USB/DVD Download Tool” od Microsoftu i wszystko zadziałało automatycznie - sformatował pendrive, wgrał na niego pliki, uruchomiłem z niego, zadziałało.

Właśnie zainstalowałem Windows 8 z Pendrive, super sprawa. Powiedziałbym że, instalacja z Pendrive jest szybsza, niż z płyty. Instalacja przebiegła szybko, i bez problemowo:)