[Windows 8] Komunikat w dzienniku zdarzeń dot. szybkości procesora

(hivonzooo) #1

Witam. W ostatnich dniach zajrzałem do dziennika zdarzeń systemu Windows i zaniepokoił mnie jeden dziwny komunikata mianowicie:

I tak dla 4 rdzeni z osobna. Przejrzałem różne fora i większość osób winą obarcza zbyt wysokie temperatury. To dziwne, ponieważ mam nowego laptopa i jego temperatury są w normie (85 stopni pod maksymalnym obciążeniem, wg. notebookcheck i forum Acera to norma dla tego modelu). Co mnie jeszcze zastanawia to fakt, że dzieje się w to różnych momentach, i też niezbyt często - przeglądając internet, czasami grając w gry (nawet te mniej wymagające jak windowsowy mahjong xD), więc raczej nie jest to spowodowane dużym obciążeniem procesora. Zauważyłem też, że komunikat pojawiał się już praktycznie od pierwszego dnia użytkowania laptopa. Spadku wydajności w grach nie zauważyłem. Model laptop to Acer V3 571g, i5 3230m, Windows 8.1 z najnowszymi aktualizacjami, wszystkie sterowniki zaktualizowane do najnowszych wersji.

(Agatonster) #2

hivonzooo

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.