Windows 8 - lista (nie)kompatybilnych aplikacji

Witam. W tym temacie proponuję wypisywać kompatybilne oraz niekompatybilne aplikacje, aby przyszły użytkownik wiedział czy jest sens instalować nowy system na komputerze :slight_smile: Zalecany wzór:

Kompatybilne aplikacje:

  1. aplikacja-1

  2. aplikacja-2

NIEkompatybilne aplikacje:

  1. aplikacja-3

  2. aplikacja-4

Mam nadzieję, że Moderacja nie usunie tego wątku ponieważ wydaje mi się, że może być on przydatny :slight_smile: Dziękuję.

Nie sądzę, żeby na tym etapie to miało większy sens. Jak wyjdzie stabilny Win8 - jasne. Na razie to nie jest nawet beta. Część rzeczy ma pełne prawo nie działać i wiele się na pewno jeszcze zmieni.

A mi się podoba :slight_smile:

Kompatybilne aplikacje:

Wszystkie poza tymi które są niekompatybilne

NIEkompatybilne aplikacje:

  1. Skype 5.3

  2. Catalyst Control Center

Imho bezcelowy ten wątek bo przecież system jeszcze nie jest w fazie beta ani RC a raczej programiści z MS zaglądać tu tez nie będą. Poza tym w dużej mierze aplikacje do nowego systemu będą musiały zostać przystosowane przez programistów danej aplikacji. Jak to było w przypadku pojawienia się Visty a później 7.

To, że programiści tutaj nie będą zaglądać to jest akurat jasne. Tutaj chodzi o to aby użytkownicy, którzy instalują ten system jako podstawowy i jedyny, mieli świadomość jakie aplikacje nie działają. :slight_smile:

Ale kto będzie na tyle głupi by instalować pre beta jako jedyny system ?? …

A kto w ogóle wymyślił takie nazewnictwo? Jeśli to nie jest jeszcze beta, to to jest alpha.

MS :slight_smile:

Kto by czytał opis jak można od razu kliknąć na link do iso :slight_smile:

Ale wy jesteście puści… Chodzi mi o to, żeby użytkownicy którzy zainstalowali system, a na pewno są tacy, napisali kilka informacji na temat działających aplikacji. Dzięki temu przyszły użytkownik wersji pre-beta, będzie wiedział co jest kompatybilne a co nie. A jak nie chcesz instalować systemu to nie instaluj. To jest informacja dla przyszłych użytkowników. Jeśli cię to nie interesuje to twoje zdanie jest zbędne. I nie róbmy offtopa bo nie o to tutaj chodzi. Pozdro.

Ktoś taki nie powinien istnieć. To jest wydanie do testów, nie do użytkowania.

Ten top w ogóle nie powinien istnieć, tak samo jak link do iso na stronie ms. Użyszkodnicy traktują ten system jako darmową nowość do normalnego użytkowania, a tak być nei powinno jak już Vifon napisał :slight_smile: Potem tylko jest milion narzekań na każdą funkcję z osobna …

Nie wiem, nawet nie instaluję tej wersji. Pewnie wychodzi to, co wychodzi zawsze i jeśli nie będzie miażdżąco bić W7 to na pewno tego nie zainstaluję :stuck_out_tongue:

Tylko po co komukolwiek takie informacje? Jeśli ktoś to będzie chciał wiedzieć, sam sprawdzi. Inaczej zniknie cała przyjemność testowania systemu :slight_smile:

Praktycznego zastosowania mieć nie będą, bo nikt normalny nie używa do pracy systemu w fazie pre-beta. Wypadałoby się wstrzymać chociaż do wydania bety.