Windows 8, naprawdę dziwne objawy

Witam, nie jestem nawet pewny czy można tutaj takie tematy umieszczać, ale jak już piszę to przyjmę że można (najwyżej ktoś mnie przekieruje). Ostatnio (parę dni) dzieją się tak dziwne rzeczy że ciężko jest mi szukać w googlu objawów. Na początku wydawało mi się że to problemy z internetem - strony nie ładowały się do końca(załącznik-blad2), dopiero za n-tym refresh-em ładowały się prawidłowo. Podobnie z obrazkami, np na kwejk.pl jakieś 80% obrazków jest niezaładowanych a reszta ma dziwne artefakty/wygląda jakby dwa obrazy się nałożyły (w załączniku-blad). Podobnie jest z filmami, jedne w ogóle nie zaczną się ładować, inne mogą się załadować do końca ale nigdy nie wystartują. Ktoś orientuje się co to mogą być za objawy? Od razu wspomnę że próbowałem włączyć i wyłączyć komputer :slight_smile: proszę również nie proponować formatowania systemu, chciałbym najpierw spróbować wszystkiego co się da aby naprawić obecny system a dopiero później sięgnąłbym po to remedium.

post-231262-0-82732900-1404814404_thumb.

post-231262-0-78195900-1404814413_thumb.

Przeskanuj komputer 

Malwarebytes

Próbowałeś innych przeglądarek? Jeśli nie to ściągnij wersje portable kilku i spróbuj czy dzieje się to samo. 

Popraw kabel ethernet między komputerem, a routerem i ogólnie wszystkie kable w routerze. Powinno pomóc, mnie też już raz coś takiego zaskoczyło po powczepianiu na szybko wszystkich kabli.

Jeśli nie, sprawdź stabilność komputera(błędy procesora, karty graficznej, RAMu)