Windows 8 (Nie 8.1) Trwa pobieranie aktualizacji

Cześć. Chciałem zaktualizować Windows 8 x64 pl do Windows 8.1 x64 pl. Jednakże mam problem z aktualizacjami które trzeba najpierw pobrać by móc zainstalować Windows 8.1 64x pl z sklepu. Czekam już około 1h jednak dalej trwa pobieranie aktualizacji i 0%. Czy mogę to jakoś naprawić? Dodam , że system po recovery zachowuje się tak samo również czekam i czekam. Zapomniałbym o najważniejszym… :slight_smile: Jest to laptop sony vaio SVE14AE12M ofc z systemem Windows 8 x64 pl jak już wcześniej wspomniałem.

Uruchom ponownie Windowsa i do skutku próbuj zainstalować aktualizację. W końcu zainstaluje się. Jest to normalne. 

Hmm tylko przyznam się ,że już tak robiłem czyli zrestartowałem laptopa który instalował aktualizacje i czekałem ponad godzinę i w końcu pojawiło się wycofywanie zmian, aż musiałem zrobić recovery bo dalej nie ruszyło.

Ja ci radze daj sobie narazie spokój. Zostaw na noc laptop i ciesz jak rano będziesz miał ze 3 zainstalowane to nie jest wina systemu tylko serwerów MS które poprostu mulą ja mam 7 i też mam ten problem. jest o tylemniej denerwujący bo sam system dostaje niewiele aktualizacji ale też potrafi pobierać godzinami

@MariuszListecki Masz rację. W końcu ruszyło po około 4 godzinach. :) 

mi 3.5h ściągało aktualizacje 1.1mb