Windows 8 nie bootuje

Witam.

Mam problem z Windowsem 8, a konkretnie to z całym laptopem Samsung 350v5c-s80. Chciałem zainstalować na nim czystego Windowsa 8, którego pobrałem z MSDNu u mnie na uczelni. Wszystko ładnie, odblokowałem w biosie FastBios i SecureBot, doszedłem do etapu partycjonowania, usunąłem GŁÓWNĄ partycję pozostawiając te wszystkie recovery itp. bum… na mojej nowo utworzonej partycji nie mogę zainstalować Windowsa bo (przepraszam za niedokładność, ale do takich rzeczy nie mam głowy) dysk jest sformatowany w jakimś systemie GPT.

No trudno, zostanę przy fabrycznym Windowsie, ale nie - on teraz się zawiesza przy próbach Automatycznej naprawy. Chciałem przywrócić system z partycji recovery, ale niestety system przywracania nie może odnaleźć dysku z obrazem systemu.

I tutaj chciałbym Was prosić o pomoc - mam ten obraz przywracania na pendrive (są to jakieś pliki .w01, .w02 itp) i nie mam pojęcia jak to ugryźć. Nagrałem je na pendrive, doszedłem do momentu botowania, ale pendrive nie jest botowalny. Jak go takowym uczynić?

Będę wdzięczy za pomoc bo ten laptop jest mojego brata, który kupił go tydzień temu, a ja jako ten bardziej “informatyczny” chciałem go ulepszyć…

Z góry dziękuję za pomoc

IcyMat

Na przykład tak:

http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacj … ,3908.html

Niestety, ale ta metoda również nie pomogła. Nie wiem tylko czy to wina oprogramowania laptopa czy pendrive.

Wyświetlił się komunikat, aby wyjąć wszystkie dyski i zrestartować komputer…