Windows 8 - po wyznaczonym terminie


(Tojuzkoniecc) #1

Windows 8 Relase Previu można używać do jakiegoś tam czasu. Co się stanie z systemem po tym terminie? Rozumiem, że jak będę go używał dalej po tym terminie to będzie to nielegalne. Czy system będzie działał?

PS

Czy z 7 też tak było, że Microsoft dawał znacznie wcześniej przed oficjalną premierą różne wersje za darmo do przetestowania?


(GL1zdA) #2

Przestanie działać. Wersja finalna już jest dostępna w wersji próbnej na 90 dni.


(Johny) #3

To coś takiego jak jakiś program w wersji próbnej,trial,po 90 dniach się zablokuje i będzie tylko możliwość kupna licencji


(pawcio1212) #4

polecam ci przejść na Windows 8 RTM jest dużo lepszy od Relase Previu

http://msdn.microsoft.com/pl-pl/evalcen … 54510.aspx

Microsoft dawał testowe wersje do użytku aby znaleźć więcej błędów.Wersje RTM to już są do testów systemy czyli czy system pójdzie czy podoba ci się.Ludzie się przyzwyczają do niego i kupią wolą tak zrobić niż kupować w ciemno.

Tak z Windowsem 7 też tak jest(nadal można przetestować).


(kuba3351) #5

Działać będzie działał, ale niektóre funkcje się zablokują, będzie co jakiś czas sam restartował się, i nie będzie można ściągać aktualizacji.

Poza tym będą co chwila irytujące przypomnienia o aktywacji, na watemarku będzie pisać że licencja straciła ważność i skasuje się tapeta pulpitu…


(Gural7) #6

Po 90 dniach,3 dni na to byś przyjął do informacji że koniec.Potem tylko ładny komunikat startowy wpisz klucz i aktywuj go .


(kuba3351) #7

Ja mam obok siebie zainstalowany RP i RTM, jak się RTM skończy i przestanie działać, to zrobię formata partycji z RTM i będę jechał na RP aż do stycznia, też do samego końca…


(pawcio1212) #8

ajk chesz trzymaj prawie 2 takie same systemu kolo siebie i korzystaj z bardziej awaryjnego