Windows 8 Pre-Beta a soft od Freemake

Witam, otóż testuję Win8 Pre-Beta i postanowiłem standardowo sobie zainstalować wszystie programy Freemake, problem jest taki, że gdy odpalam to pokazuje się tylko ekran startowy po czym po chwili wyłącza się i zostaje wysłany prawdopodobnie raport z błędem do microsoftu, wie ktoś może jak poradzić sobie z tym problemem?

Napisz do ich supportu :stuck_out_tongue:

Tak. Odinstaluj ten “system” bo to nie jest jeszcze wersja beta, więc producenci programów jeszcze nie przygotowali odpowiednich wersji swoich softów.

Pozdrawiam :smiley:

Ale ja doskonale wiem jaka jest to wersja i ,że wszystko nie musi jeszcze działać. Siedzę na nim ponieważ chcę dokładnie przetestować nowe dziecko Microsoftu a o dziwo u mnie chodzi o niebo lepiej niż Win7. A pytam ponieważ wszystko jest ok tylko nie to, a być może akurat ktoś bardziej rozgarnięty już sobie z tym poradził. :wink:

Więc pozostaje opcja mojego poprzednika :

Programy Freemake lubią .NET Framework w najnowszej wersji. Spróbuj wymusić aktualizację opcjonalną w Windows Update, lub instalację sieciową z http://www.dobreprogramy.pl/.NET-Framew … 17635.html

Po odpaleniu instalatora NET Framework 4 Wita mnie taki oto napis:

1.Microsoft .NET Framework 4 is already a part of this operating system. You do not need to install the .NET Framework 4 redistributable.

2.Same or higher version of .NET Framework 4 has already been installed on this computer.

Choć mój angielski jest na dość słabym poziomie to wywnioskowałem z tego, że NET F 4 jest już zawarty w tym buildzie windowsa 8.

A w Windows Update są może jakieś aktualizacje do .NET-a?

Instalkę freemake próbowałeś “Uruchom jako administrator”?

Nie, nie ma niestety.

Próbowałem chyba prawie wszystkiego włącznie z trybami zgodności itd. :wink: