Windows 8 problem CZARNY EKRAN PRZED ZALOGOWANIEM

Witam . Mam problem z systemem windows 8 64 bit .

Opis problemu :

Włączam komputer , wszystko ładnie się ładuje . No dobra . Gdy wyskakuje znaczek windows-a nizej kółko ktore ładuje system , ok . Gdy to znika to mam cały czas CZARNY EKRAN , tuż przed logowaniem …

Po kliknięciu i przytrzymaniu przycisku power lub kliknięciu restart , system juz normalnie startuje , zawsze ten pierwszy raz !

Próbowałem nawet aktualizować system , nic nie pomogło …

System to Windows 8 Pro 64 bit

Specyfikacja komputera :

Procesor : 6 rdzeni po 4,0 Ghz

Ram : 4 GB DDR3 ( 1600 Mhz )

Karta graficzna : Geforce GT 430 OC

Myśle ze komputerek spokojne spełnia wymagania , więc nie wiem w czym problem.

PROSZE O POMOC UśmiechZ GÓRY DZIĘKI !

Cześć

Problem występuje od poczatku czy poajwił się nagle (np. po instalacji sterowników czy programu)?

Jeżeli problem pojawił się nagle, spróbuj skorzystać z punktu przywracania systemu.

Jeżeli problem występuje od początku spróbuj zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej.

Na poczatku tego nie zauwazylem … Hmm spoboje wgrac starsze sterowniki do karty graficznej , bo mam najnowsze …

Dodane 03.02.2013 (N) 10:25

Sprobowalem zaaktualizowac stery karty graficznej , oraz odinstalowalem pare programow i te C++ zostawilem tylko z 2010 roku ;p

Teraz jest lepiej gdy znika ladowanie systemu win 8 , pojawia się myszka i czarny ekran na moment , potem komp sie sam restartuje i juz normalnie dziala …