Windows 8 problem usb

Witam mam taki problem otóż po zainstalowaniu windowsa 8 mam problem z “USB2.0 WLAN” w menadżerze urządzeń pokazuje, że nie jest zainstalowany lub nie są zainstalowane do niego sterowniki. Na widnowsie 7 działa wszystko ok, dodam iż mam zainstalowane sterowniki od płyty głównej wiecie jak temu zaradzić ?

Jeżeli dobrze zrozumiałem to nie masz zainstalowanych sterowników do karty sieci bezprzewodowej podłączanej za pomocą USB. Równie dobrze może to być Bluetooth. Wejdź na stronę producenta urządzenia i zainstaluj wszystkie wymagane sterowniki.

To by na 7 nie działało, a działa bez problemów. Na windowsie 8 mam ogółem problem teraz z instalacją sterowników do karty sieciowej, niby instaluje a wcale ich nie pokazuje w menadżerze urządzeń.

Kto Ci powiedział, że jeżeli chciała na 7 to będzie działać na 8 ???

Te systemy są podobne, to prawda ale nie są TAKIE SAME !!

Część programów, może działać poprawnie (tyczy się to także sterowników) a część nie.

Wejdź na stronę producenta urządzenia, ściągnij sterowniki i sprawdź czy działa. Jak nie to napisz do ich supportu i dowiedź się czy wsparcie dotyczy też Win8. Nie każdy sprzęt będzie kompatybilny z nowym systemem operacyjnym !