Windows 8-problem z aktualizacją

Witam. Przepraszam za błędy jeśli będą ale jestem to nowy. Mam problem z zakupionym kilka dni temu laptopem na którym jest Windows 8. W czwartek o 18 włączyła się aktualizacja, ale po 2 godzinach wyskoczył napis “nie udało się ukończyć instalacji, wycofywanie zmian, proszę nie wyłączać komputera” więc zostawiłem go tak na noc, w dzień nie miałem czasu do niego zajrzeć i teraz się okazało że chodzi w tym miejscu już ponad dobę i nic się nie zmienia. Co mam z tym zrobić? Mam czekać kolejną dobę mając nadzieję że wspaniała ósemka się naprawi? Pomocy. Nie tego oczekiwałem po zakupie nowego laptopa. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Rozumiem, że wpadł w pętlę aktualizacji? Posiadasz płytę serwisową z Windowsem, czy pozostaje ci tylko partycja recovery? 

 

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-windows_update/how-to-fix-the-automatic-repair-loop-in-windows-81/bfc92bc7-031f-45d4-b623-bcb4847d32fd

Tylko jest recorver. Da radę uruchomić go w trybie awaryjnym i przywrócić ustawienia początkowe? Wtedy wyłączyłbym automatyczne aktualizacje i byłby spokój.