Windows 8 problem z działaniem gier

Witam

Mam następujący problem :

Podczas grania w jakąś grę ,co jakiś czas gra sie nagle zacina potem sie sama odcina i tak w kółko.Komputer spełnia wymagania gry,wcześniej tego nie było ,nwm od jakiego czasu sie to dokładnie dzieje ;(

Dodam jeszcze ,że w niektórych grach częstotliwość zacinania się i odcinania jest sporo większa,albo mniejsza ,nie we wszystkich grach jest taka sama.

 

Zapytam magicznej kuli. Kula mówi że dysk może padać.

Podaj specyfikacje komputera,

procesor:

i5 2400 3.10 ghz

8gb ram

grafika gt520

 

 

Ale dziwne jest to , że gdy na przykład idę sobie w grze ,nagle jest ta zawiecha ,to po odwieszeniu sie postać w grze ,najczęściej nie znajduje sie w miejscu w którym stała gdy gra sie zacieła tylko w tym do którego by doszła normalnie gdyby gra sie nie zawieszała.

Może to jakiś syf tzn wirus? 

Szczególnie bardzo zacina się 1 gra, reszta wcale albo tylko trochę. Komputer SPEŁNIA wymagania tej gry.

Po głębszym przeanalizowaniu ,zauważyłem że problem ten występuje szczególnie w jednej z gier.

 

Przede wszystkim jaka gra. Kartę graficzną masz raczej do pasjansa niż do wymagających gier. Przy okazje screen z HDTune zakładka Health (całe okno)

Proszę :

 

33djjx5.png

PS:Ta gra nie jest wymagająca ;D

Dysk Ci się sypie masz 3 niestabilne sektory one mogą być (nie muszą) przyczyną opisywanych problemów. Proponuje backup ważnych danych dla bezpieczeństwa może być różnie. Dysk możesz spróbować naprawić MHDD opcja zerowania i remapu (bezpowrotna utrata wszystkich danych na dysku).

http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html