Windows 8 problem z Wi-Fi

(Triadalodz) #1

Witam,

(I727853) #2

Może być problem z wersją sterownika

(tosiekbu) #3

jeżeli tam masz rzeczywiście windowsa 8 zaktualizuj go jak najszybciej do 8.1 pobierz również wszystkie dostępne łatki

,

(Triadalodz) #4

Aha no też może być, bo sterowniki były razem z recovery to na pewno stare, ale nie pamiętam teraz czy ich nie aktualizowałem z programu samsunga.

Tak jest 8, to kolegi laptop on zrobił wcześniej aktualizację do 8.1 i ładnie działał ale problem nadal występował z wi-fi.

Aha, ogólnie to wcześniej karta wi-fi działała normalnie i nie było tego problemu ze gubi siec i hasło, ale to wszystko było przed gdyż laptop złapał kilka wirusów, i teraz są jakieś problemy.

Nie da się jakoś zgrać tej partycji recovery z tym systemem żeby sformatować cały dysk?

Może wtedy problem minie.

(tosiekbu) #5

a kiedy laptop był czyszczony z kurzu

(Triadalodz) #6

Z tego co wiem, to wcale nie był czyszczony - rozkręcany bo była gwarancja.

(I727853) #7

tosiekbu ma rację, aby jak najszybciej zaktualizować do 8.1. Miałem podobny problem z 8 po instalacji na lenovo.

(zygi100) #8

A ja miałem odwrotnie na lenovo po aktualizacji z win 8 do win 8.1 przestał działać mi głos i zrywało Wi-fi.Nowe stery ze strony producenta nic nie pomogły i musiałem znów wrócić do Win 8.Tak że to nie jest reguła.

Pozdrawiam.

(Triadalodz) #9

Nie doczytałeś mojej odpowiedzi parę postów wyżej, on zrobił wcześniej aktualizację do 8.1 i ładnie działał ale problem nadal występował z wi-fi.

Rozumiem, czyli jakiś problem może leżeć po Windowsie?

Nawet nie wiem czy to jest wersja Windowsa Starter, czy Home bo pisze tylko Windows 8.

(I727853) #10

http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_8-networking/problem-z-wifi-w-windows-8-w-laptopie-firmy/34a317f3-ca29-4116-be6d-f89e0121172b?auth=1

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2525668.html

(Triadalodz) #11

Zapoznałem się z linkami, pierwszy link użytkownik ma problem ze nie widzi wcale internetu przez wi-fi, u niego widzi tylko po czasie się coś wiesza, natomiast drugi link problem z znalezieniem karty wi-fi, tu są stery zainstalowane tylko gubi stery i neta po czasie.

Po weekendzie przywiezie mi tego laptopa, odezwę się jak sam nie dam rady z nim.

Miłego weekendu.