Windows 8 przywracanie systemu

Czy przywrucenie systemu z aplikacji acer recowery management to dobry pomysł ? A która opcja będzie najodpowiedniesza ? 

Szczególnie chodzi mi o powrót do Win 8 

witam.

 

Nie podałeś dokładnego modelu swojej maszyny najprawdopodobniej będziesz miał przywracanie z poziomu partycji recovery lub płyt jeżeli takie wcześniej po zakupieniu zrobiłeś podaj dokładny model rozważymy opcje przywracania pamiętaj aby przed przywracaniem zapisać kopie najważniejszych danych 

Czy to ta pierwsza opcja ? 

Nie potrzebuje do niej płyty ? I przywróci mi wszystko i będze tak jak po zakupie ? 

post-248201-0-89097800-1395669490_thumb.

tak pierwsza opcja przywróci Ci system do stanu fabrycznego zalecałbym  wykonać jeszcze  kopię zapasową najlepiej na płytach DVD operacja skasuje wszystkie dane z partycji C

To jak moge to robic ? Dlugo to trwa ? Mam win 8.1 i bede miał 8 bo o to mi najbardziej chodzi.

wypalanie nośników nawet do około godziny przywracanie systemu myślę  podobnie daj screen z zarządzania dyskami zobaczymy czy Masz system zapisany na partycji recovery

Hmm a gdze to sie znajduje  ;/ ?

prawy klik na moim komputerze  zarządzaj  po lewej stronie zarządzanie dyskami 

Tak to wygląda 

http://imgur.com/qApazvp

Masz partycję odzyskiwania czyli spróbuj wybrać 1 opcję

Okej to to prubuje jak coś nię będe wiedział to jeszcze napisze

Dziękuje :slight_smile:

mam wybrac calkowicie wyczyśc dysk ?

tak pamiętaj o kopii ważnych danych 

Jak wczesniej pisalem nic ważnego nie mam ;d

Ale nie będe musial instalowac Windowsa ?

będziesz miał Windowsa w takim stanie jak był zainstalowany w chwili gdy go pierwszy raz włączyłeś wszystko powinno być skonfigurowane 

Dzięki wszystko smiga :smiley: