Windows 8 - reinstalacja

(Paestewr) #1

witam,

posiadam Windows 8 Pro Upgrade za 129zł.

wybrałem opcje czystej instalacji z pendrive, niestety pena musiałem później dla własnych potrzeb sformatować, więc pozostałem bez nośnika do ponownej instalacji.

z pewnych względów muszę postawić system na nowo.

wiem że w systemie jest opcja RESET przywraca system do stanu początkowego tylko nigdzie nie jest napisany co z partycją D: nie chciał bym żeby została sformatowana, dlatego też wolał bym przeprowadzić sprawdzoną czystą instalacje.

chyba jedyną opcją będzie znalezienie w internecie .ISO Windows 8 Pro 32bity tylko ma ktoś może sumy kontrolne? nie chce instalatora z ukrytą niespodzianką.

(Wojtekbogocki) #2

Raczej nie powinna zostać sformatowana, jeśli jest na osobnym dysku możesz go dla pewności odłączyć. Zawsze możesz też przenieść dane gdzieś indziej przy użyciu jakiegoś livecd.

(Paestewr) #3

1 dysk, 2 partycje C i D.

do przeniesienia 100GB więc trochę dużo a jeszcze nie dorobiłem się dysku zewnętrznego.

(Jasiek.w) #4

Pobierz jeszcze raz tym razem na pulpit w formie obrazu iso albo zainstaluj online. W emailu dostałeś link więc skorzystaj z niego.

Wymagany przesłany klucz.

Tu masz dokładną instrukcję: http://techrena.net/how-to-download-win ... grade-key/