Windows 8 Release Preview, zawieszanie systemu na amen

Witam, staram się uporać od dłuższego czasu z pewnym błędem w systemie “nowszym” od Windows 7 na moim laptopie.

Otóż do wersji 7989 system chodził idealnie, zero jakichkolwiek zawiech.

Dopiero po instalacji Developer Preview i nowszej (CP / RP) system po jakimś czasie zawiesza mi się - nic nie mogę zrobić, jak słucham muzyki dźwięk jak wiadomo urywa i powtarza w kółko, jedynie restart mogę zrobić. Po tym jak chce wybrać Windows 7 wywala mi chkdsk i sprawdza wszystkie partycje (nic nie znajduje).

Jest to dość uporczywy błąd i nie wiem jak temu zaradzić, system raz chodzi 3h raz tylko 30 minut. Myślałem że to przez dysk, ale mam teraz nowy i dalej jest to samo (a na tamtym starym na PC system bezproblemowo chodzi). :evil:

System zainstalowany na dysku VHD (na normalnej partycji to samo się robiło).

Wszystko to się dzieje na laptopie Asus K70ID (T4500, 4GB RAM, Nvidia GT320, dysk WD 750GB)

Na moim stacjonarnym komputerze nie mam takich problemów, tak samo nie miałem problemów z tym systemem na laptopie kiedy miałem zainstalowaną wersję 7989 i starszą. :expressionless:

Nie gorączkuj się poczekaj do wersji finalnej,błędy mają prawo występować to jeszcze nie jest final.Zgłoś ten błąd do MS opisz dokładnie co i jak :smiley:

A wiesz że wersję 7989 miałeś wgraną nielegalnie? Na takim forum nawet bym się nie przyznawał…

Mój drogi ja tu się pytam o naprawienie mojego problemu bądź jego zdiagnozowanie a nie chwalę się jakie miałem wersje systemów. Ponadto 7989 nie miała Metro UI więc może wina jest tego zawieszenia z tego powodu.

Dzisiaj go uruchomiłem znowu i po jakieś godzinie niecałej znowu się zawiesił, patrzyłem w dziennik zdarzeń i wywala mi jakieś błędy z aplikacją COM+ która podobno nie ma odpowiednich uprawnień.