Windows 8 rozłącza internet

Witam,

Nie wiem, może ktoś z Was spotkał się z takim problemem jak rozłączony internet pod Windowsem 8. By móc internet przywrócić (żadna przeglądarka nie jest wstanie połączyć się ze stroną www, za to takie usługi jak GG lub skype normalnie działają) muszę komputer zresetować. Czasami nawet dwa razy.

Poza tym w menedżerze urządzeń Windows 8 zainstalował dodatkową kartę “karta sieciowa debugowania jądra firmy Microsoft” O_o Jest to dla mnie trochę dziwne, ponieważ pod Windowsem 7 takiego czegoś nie zauważyłam. Na wszelki wypadek ją wyłączyłam, ale widzę, że to nic nie pomogło.

Liczę na Wasze wskazówki :slight_smile:

Maria

instalowałeś jakiegoś firewalla, program antywirusowy ?

Cos Ci się musiało sknocić. Mam 4 komputery z Windows 8, i zero podobnych problemów. Wszystko hula ze hej i to bez instalacji sterowników. Same przyszły z Windows 8.

czasami mam ten sam problem, tez szukam rozwiazania

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Po drugie jestem kobietą :slight_smile: A po trzecie używam Avasta i tylko firewall systemowy, bo Comodo pod windowsem 7 blokował internet.

No właśnie nie musiałam instalować wszystkich sterowników, ponieważ sam system zainstalował najnowsze. Łącznie z internetem. Jak użyłam starszych, to i tak sam Windows 8 zaktualizował do najnowszych sterowników.

Sama też szukałam na angielskojęzycznych forach (polskich również) i jak na razie cisza w tym temacie :confused:

Liczę że podsuniecie mi jakiś trop co to może być za przyczyna, a ja przypadkiem znajdę rozwiązanie problemu :smiley:

Dodam, że mam kartę sieciową Qualcomm Atheros AR928X Wireless.

też mam problem z tą kartą w asusuie n80vn - wydaj się że powoduje przywieszki i zamulanie systemu