Windows 8 update problem - aktualizuje się od kilku godzin

Dzisiaj moja mama wyłączyła komputer. I ruszyła jakaś aktualizacja prawdopodbnie do 8.1 . Nie wiem czemu ona ruszyła bo zdawało mi się, że aktualizacje wyłączyłem zwłaszcza, że w domu jest internet mobilny z limitowanym transferem. Teraz przejdzmy do setna problemu. Na komputerze widnieje napis że aktualizacje się instaluja i proszę nie wyłączać i że komputer zostanie uruchomiony za 1 dzień w celu dokończenia aktualizacjii. Ten kompunikat jest od jakiś 5-6 h. Gdy wciskam przycisk power komputer sie włącza, a po wlaczeniu znowu się aktualizuje system. Probowalem wejsc w tryb awaryjny, ale się chyba nie da( laptop ma 6 lat klawiatura rozwalona działa tylko zewnętrzna połączona przez USB nie wiadomo czy BIOS ją traktuje jako klawiature).

Moze ktoś się orientuje czy coś ruszy lub czy czeka mnie format sysytemu, albo znacie jakąś rade by to zatrzymać.

Pozdrawiam

set4812

 

set4812, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Przepraszam a jak mam nazwać tytuł tematu skoro jasno jest napisane ze jest problem z updatem na windows 8?

Kolego na sześcioletnim Laptopie miałeś Windows 8?I to Tobie chodziło?Aktualizacja do Windows 8.1 po pobraniu jej na dysk laptopa ,na srednio szybkim laptopie trwa dość długo u mnie trwalo to okolo 40 Min.Nie powinno wyłączać sie komputerow dopoki Windows nie zostanie zaktualizowany.Myślę ze czeka ciebie format i postawienie systemu od nowa.Czy Windows 7 lub 8 tego nie wiem.Nie znam parametrow laptopa i co to jest za model.

Pozdrawiam

Działała 8 i to dobrze w sam raz do internetu

http://www.cnet.com/products/asus-x50vl-ag059p-15-4-core-2-duo-t5450-win-xp-pro-2-gb-ram-160-gb-hdd/specs/

to jest ten laptop

A laptopa wylaczylem pojedynczym kliknieciem w power nie przytrzymywalem wiec pewnie system sam sie zamknal.