Windows 8 uruchamia sie tylko raz

Cześć mam laptopa dell inspirion 7720 i mam następujący problem, kupiłem sobie dysk ssd vertex450 128gb. Problem polega na tym że zainstalowałem sobie system z płytki, normalnie wszystko śmiga do pierwszego restartu komputera. Gdy zrestartuje kompa pojawia sie logo 8 i te wiriujące kropeczki pod spodem i trwa to w nieskończoność, ktorko mowiac nie chce przejść dalej, szukałem już podobnych tematów na goglach i znalazłem ze można w opcjach zasilania odznaczyc szybkie uruchamianie, nie pomogło. Szukając dalej natrafiłem na strone z pomoca techniczną dela i znalazłem artykuł “http://www.dell.com/…ew?docid=590971”. Chciałem postąpic zgodnie z instrukcja lecz w moim biosie w zakladce Advanced nie ma czegoś takiego jak SATA MODE tzn jest coś podobnego ale to AHCI jest już ustawione więc nie ruszałem tego. Probowałem zainstalować też ten program intel rapid lecz wymaga on ponownego uruchomienia komputera i wszystko wraca do punktu wyjścia, próbowałem ściągnac tez ta aktualizacje systemu, też nic nie dała. Nie wiem co robić, może ktoś mi pomoże :slight_smile: z góry dziękuje i pozdrawiam

sh4re1906 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.