Windows 8 x64 - Szukam spolszczenia

Witam kupiłem na allegro Windowsa 8 PRO x64 i wszystko jest ok ale irytuje mnie to że w tej wersji nie było języka polskiego…Więc własnie przeszukuje internet i szukam spolszczenia ale nie mogę znaleźć;/.Proszę o pomoc.

nie widze problemu, wchodzisz w obcje jezykowe ustawiasz język polski klawiatury itd… i w tych samych to obcjach masz mozliwość zainstalowania spolszczenia. proste łatwe i przyjemne… enjoy

Niestety mam problem ponieważ tylko język polski jest ‘nieklikalny’ to znaczy jest szary i nie da się go kliknąć z innymi jest OK.

Dodane 31.10.2012 (Śr) 22:35

Sprawdziłem przed chwilą jeszcze raz i teraz jakimś cudem da się kliknąć ok THX można zamknąć.

A czy wersja PRO nie daje czasem możliwości zainstalowania języków w Windows Update?

To jak ty kupowałeś ten system? Na aukcji było napisane że jest wersja Polska? Zamieść link do tej aukcji

Język staje się “klikalny” i obecny w systemie po kolejnym wylogowaniu się/restarcie od jego instalacji.

O czym z resztą pisze wyraźnie gdy znajduje się w formie “nieklikalnej”

Dziwi mnie, że kolega zakupił Windows na allegro skoro sam Microsoft umożliwiał zakup na swej stronce ;).