Windows 95 - nie działa GG

na swojej maszynie do pisania [pentium 75 + 8 mb ramu] mam win 95. sciągnoąem starsza wersje gadu gadu ktore powinno chodzić pod win95 ale nie chodzi. wywala błąd przy włanczaniu programu: pluje sie o kernell32.dll dostałem rade by uaktualnić internet explorera [mam IE 5.5]

jak myslicie czy to cos pomoze?

A co ma IE do GG ?

A ściągnij najnowszą wersję GG i zobacz - teoretycznie powinno chodzić - najpierw dokładnie odinstaluj stare GG i usuń resztki z dysku ręcznie.

I w ten sposób próbuj różne wersje GG - może ruszy.

I jak wgrasz IE 6.0 bardzo spowolni system,przy 8 MB pamięci.

A Windows Socket 2 zainstalowany ?

http://www.microsoft.com/windows95/down … 5sockets2/

wgralem win socketa i dalej to samo. tu jest raport:

jeśli macie jakiś pomysł napiszcie proszę, dodam że ściągnolem kilka messengerów: AQQ, Tlen, WPKontakt i żaden się nie odpalił pokazując bład w tym kernel32.dll

A może plik uszkodzony,podmień go i zobacz.

właśnie nie mam za bardzo jak bo nawet cd-romu nie ma w tym kompie więc nie chce nic mieszać w systemie ani nie mam go jak od nowa zainstalowac.nie wiem tez czy ten plik np. z win98 bedzie kompatybilny z win95. na necie cieżko mi szukać bo stronka się z 1 minutę odpala.zgram go z win98 i zobacze.ta moja maszyna ma być tylko do pisania pracy w akademiku a nie mogłem zdobyć nic lepszego więc musi wystarczyc.ide po ten plik i mam nadzieje że system ruszy :smiley:

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 7:08

sciągnołem update do kernella i mi się komp nie odpali. ładuje windowsa i pyk niebieski ekran i kicha. ehhh takie życie