Windows Aero i 64mb na karcie graficznej?

Czy da rady włączyć aero na 64mb na karcie graficznej??

nie nie da się uruchomić ale jeśli uda się tobie uruchomić to nie będzie działać płynnie

devil33 , co ty gadasz u kolegi na starym kompie karta 64mb i PS 2.0 oraz 512ram AERO chodziło płynnie. majkelvip1 , ale żeby odpalić musisz mieć minimum PS 2.0.

Przede wszystkim twoja karta musi być zgodna sprzętowo z DirectX 9.

wiktor96 , ale aero glass czy standard

standard wiadomo dobrze będzie działać ale glass w którym jest przezroczystość innego typu bajery już nie

ale też trzeba wspomnieć że nie wszystkie karty z 64MB są równe, na jednej będzie działało lepiej, na drugiej gorzej.

A jak sprawdzić ile mam pikseli na karcie graficznej ??

ja na starym kompie mam grafe z 128 MB ddr1, PS 2.0 (chodzą średni-stare tytuły gier) i jakoś po instalacji sevena aero nie ruszyło-nie będzie Ci działać IMO.

A próbował ktoś z was na chama włączyć aero ??

w win7 jest opcja edycji rejestru w celu odpalenia aero na słabych kartach- vista nie posiada takiej opcji…

niezDarek , AERO GLASS wszystko przezroczyste tak samo na 7 Dawidd , a zainstalowałeś sterowniki do grafy bo bez nich Ci za żadne skarby nie ruszy.

ta? no baardzo ciekawe rzeczy powiadasz :slight_smile: jakoś na niwym sprzecie bez sterów działa aero bez problemu-a na tym kompie co nie działa to nie ma sterów pod Viste/Sevena bo stara karta…