Windows aktualizacja :/

witam mam problem otóż sformatowalem sobie dysk zainstalowalem na nowo windows kiedy przechodze do aktualizacji wyskakuje mi ostrzeżenie, że liczba możliwych aktywacji systemu windows zostala przekroczona wprowadź inny klucz produktu… windowsa mam oryginalnego kilka razy formatowalem dysk i aktualizowalem sobie windows i wlasnie teraz wyskakuje mi takie ostrzezenie co mam zrobic jak zdobyc nowy klucz? zostalo mi 20 dni na aktualizacje :confused: windowsa mam oryginalnego co mam zrobic ?

zadzwoń do MS i powiedz o co chodzi, powinni przysłać nowy klucz :slight_smile:

Zadzwon do MS i aktywuj produkt telefonbicznie. teraz tak jest ze mozna tylko aktywowac produkt dzwoniąc do MS

Witam

liteon4 napisałeś

sformatowalem sobie dysk zainstalowalem na nowo windows

a także:

zostalo mi 20 dni na aktualizacje

Po swieżym połozenie OS masz czas 30 dni na aktywację systemu,a jezeli nie można go zarejestrować w automacie to pozostaje telefon do MS Polska na bezpłatną linię.

Ja mialem podobny problem, gdy w przeciagu tydodnia instalowałem OS dwa razy, za pierwszym poszło w automacie i nie było problemów ale kilka dni póżniej instalowałem Windę drugi raz i wyszło to co u ciebie nie można systemu aktywować, tak więc pozostał telefon. A dopowiem, że Windę instalowałem dopiero dwa razy, więc wniosek nasuwa się taki; że aktywować można kilka razy lub nawet kilkanaście ale nie w tak krótkim odstępie czasowym.

:slight_smile:

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

Przekroczyłeś limi aktualizacji przez neta. Zadzwoń do MS.