Windows Audio


(Bloomyofficial96) #1

Cześć, mam problem z Windows Audio! Dzisiaj rano grając sobie, miałem normalnie dźwięk itp, po południu tak z sekundy na sekundę zabrakło dźwięku, a na dole
tam gdzie jest "głośniczek" zrobił się czerwony krzyżyczek. Najdziwniejsze jest to, że jak odpalam komputer, to wyświetla się że normalnie jest głos, a gdy wchodzę typu: youtube, to pokazuje przekreślony krzyżyk. Gdy klikam aby uruchomić windows audio, odpala się normalnie, ale po chwili znów jest ten krzyżyk.

Na komputerze mam zainstalowanego win 10.


(Vegost) #2

Może problem ze sterownikami. Zapewne masz integrę, więc idź na stronę: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false i pobierz odpowiednie dla siebie sterowniki. Potem zobacz, czy coś się zmieniło.


(Dimatheus) #3

Lotlos , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie, na przykład: " Brak dźwięku, przekreślony krzyżyk na głośniku w trayu". Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus