Windows Audio

Cześć, mam problem z Windows Audio! Dzisiaj rano grając sobie, miałem normalnie dźwięk itp, po południu tak z sekundy na sekundę zabrakło dźwięku, a na dole
tam gdzie jest “głośniczek” zrobił się czerwony krzyżyczek. Najdziwniejsze jest to, że jak odpalam komputer, to wyświetla się że normalnie jest głos, a gdy wchodzę typu: youtube, to pokazuje przekreślony krzyżyk. Gdy klikam aby uruchomić windows audio, odpala się normalnie, ale po chwili znów jest ten krzyżyk.

Na komputerze mam zainstalowanego win 10.

Może problem ze sterownikami. Zapewne masz integrę, więc idź na stronę: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false i pobierz odpowiednie dla siebie sterowniki. Potem zobacz, czy coś się zmieniło.

Lotlos , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie, na przykład: " Brak dźwięku, przekreślony krzyżyk na głośniku w trayu". Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus