Windows ce przeinstalowanie na windows xp

Kupiłam sobie nowego mini laptopa ma on oprogramowanie win CE i to w języku angielskim. Chciałabym zmienić mu oprogramowanie czy jest to możliwe? A dodam iż nie ma on cd-romu.

http://forum.cdrinfo.pl/f45/xp-i-linux- … ive-60354/

kajcia2121 , zapomnij o tym co napisał bez_pseudonimu.

To co kupiłaś to nazywa się Netbook, netbooki charakteryzują się zazwyczaj dużo niższymi parametrami niż notbooki czy laptopy.

Windows CE to nie jest prawdziwy Windows taki jak XP Vista czy 7 tylko system przeznaczony do urządzeń przenośnych takich jak telefony, palmtopy i gorsze netbooki (lepsze netbooki mają już instalowany normalny system).

Na urządzeniu które ma zainstalowany Windows CE nie da się zainstalować normalnego windowsa (jak Win XP) bo zwyczajnie nie ruszy on na tym i nawet to “coś” (tak to określę bo taki netbook nie zasługuje moim zdaniem na poważne traktowanie go) zapewne nie ma nawet możliwości instalacji innego systemu ani uruchomienia systemu z pendriva (dlatego powyższa porada jest chybiona).

Tym co kupiłaś nic nie zrobisz a jeśli chodzi o programy to zadziałają na tym tylko te napisane specjalnie pod Win CE (i to nie wszystkie).

kajcia2121 kiedyś go kupiła jak jest taka możliwość zwróć i doskładaj i kup sobie laptopa

mam jeszcze jedno pytanie jest w nim WiFi ale nie wiem jak się połączyć z ruterem czy moglibyście mi pomóc?