Windows Defender w Viście

1

Najnowsza wersja Windows Defender w vortalu to 1.1.1593.0 a ja w Viście mam 1.1.1505.0 i nie mogę zainstaloać nowszej wersji w WU też jej nie ma. Dlaczego tak się dzieje. Wyświetla się komunikat że WD jest częścią składową Visty i nie trzeba go instalować. Jaka jest najowsza baza syware w WD (jaki dzień utworzenia)?

2

Czy jeżeli na kluczu produktu Windows XP HE nie ma napisane że jest to OEM to czy mogę go zainstlaować na innym kompie? Był on sprzedany razem z innym kompem.

Z góry dziękuję.

  1. Ja mam najnowszą bazę w defenderze 1.15.2336.7(7 marca) i mam właśnie taki problem jak przedmówca. Dlaczego najnowszego Windows Defender’a nie ma w Windows Update?

1:

Na vortalu pewnie jest wersja dla Xp - to troche inna platforma to i moze wyszlo wiecej poprawek - dlatego numerek jest wyzszy

2: Sprawdz w licencji - chyba ze nie dostales licencji - ale stawiam ze to OEM

2

Ale na kluczu nie ma nic o OEM a Vistę mam OEM i jest zapisane na kluczu.

1

W vortalu jest napisane że dla Visty.

Windows Defender to ścierwo, radzę zassać z neta jakigo bezpłatnego antyspyware (ja mam Spyware Terminator) oraz Jetico Firewall - najlepszy bezpłatny firewall, jako antywirus Avira, choć są lepsze.

:hahaha:

a kim ty jesteś oceniając tak ??

btw :

twój podpis mówi wszyustko za siebie - linuxiarz :stuck_out_tongue:

i to jest prawidłowe, ludzie zastanówcie się co gadacie …

Jak nie wersja defendera wam ptrzeszkadza, to sidebar, jak nie sidebar to Vista ogółem.

Macie aktualizacje automatyczne definicjii defendera więc o co chodzi ?

jestico to najlepszy firewall----z wielką przyjemnością przeczytam uzasadnienie…lecz wiedząc że nic szczególnego nie przeczytam ,powiem tak w temacie : zapora systemowa i rozum ,nic innego nie jest potrzebne.

Oczywiście z naciskiem na rozum.

Potwierdzam - też mam tą sygnaturę bazy szkodników :slight_smile:

Byłoby, gdybyś nie OT`ował :?