Windows długo się ładuje - Autoconnect

Witam, mam kolejny problem dość długo…

Gdy system się włącza trwa to ok 2 min, antywirus (F-secure 2006) po tym czasie też się uruchamia kiedy przestanie się ładować autoconnect:

Screen:

686d0a32c4968399m.jpg

Kiedyś normalnie działało, wszystko wchodziło bardzo szybko, ze startem Windowsa uruchamia się mało programów, najpotrzebnijsze, AC, Fsecure, GG, i jakieś aplikacje systemowe. Próbowałem różnych wer. Autoconnecta -0.1.2.5 (którą teraz mam) i nowsza BETE, ale to samo…

Co może powodować ten problem?

Witam,

A czy jak kiedyś wszystko Ci ładnie chodziło, to miałeś już xpka przerobionego na vistę ??

Najprawdopodobniej ten pack mulić zaczął kompa

Matisto

Pozdrawiam

Dzisiaj przerobiłem XP na viste, ale to tylko program style xp-odpowiedni skin, dźwieki, ikony. Ten problem istnieje z miesiąc już, nie chcę robić formata więc napisałem.

Agaton raczej to nie pomoże, wcześniej wszystko było tak samo i normalnie się uruchamiał, defragmentację robie, dysk pracuje w dobrym trybie… Może to wina F-secure, bo dziwne jest to, że gdy ładuje się autoconnect to on jest nieaktywny…wyświetla się wtedy alert, że komputer może być zagrożony… Po 2 min. Włączają się niemal jednocześnie.

Mam 512 DDR :slight_smile: jakby co.

O F-secure krążą sprzeczne opinie, sprawdź może w Podglądzie zdarzeń Start - Uruchom - eventvwr , jakie występują komunikaty błędów w Aplikacja i Antywirus .

Być może konieczne będą logi HijackThis, Silent Runners

Pozdrawiam

Z tego co widzę to występował błąd 103, ale data błedów (jest ich 4) to 27, 28.12.06r. Jeśli ta informacja nie rozwiąże problemu, jutro wkleję Logi, zrobię gruntowny skan :slight_smile: Re-instalka F-secure itd.

Ps. Mam bardzo dobrą opinię o F-secure (9mies. bez reinstala) :stuck_out_tongue: Musiałem zrobić, gdy NEO mi w ogóle nie działo, ale to była Wina TP :evil:.

Wątpię aby to była wina F-secure.

Mogą być szkodniki, ale…

Na sam początek wywal całkowicie AC i sprawdź jak się ładuje system (w tym bez podłączenia do neta - z odłączonym modemem i usuniętymi sterownikami do niego)…

Jak poprawnie skonfigurować neo masz -url=[http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864]tutaj](https://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864]tutaj)

Mi to wszystko wygląda na dość długą synchronizację modemu, AC się łączy choć nie może i w rezultacie muli cały system. Miałem to samo :mrgreen: