Windows długo się rozkręca, przeglądarki nie znajdują stron

Witam. 

Mój problem wygląda następująco. 

Po włączeniu komputera jak zwykle pojawia się pulpit. Ale przez kolejne 3-5 minut muszę czekać do czasu aż rozkręcą się wszystkie procesy. Przez ten czas nic nie mogę zrobić, bo i tak się nic nie otworzy. Po tych 5 minutach już mogę coś działać.

Kolejny problem to przeglądarki. Nie mogę otworzć 80% witryn internetowych. Tak jak Mozilla tak samo i Chrome wyrzuca teksty  typu : Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony “www…pl”. A jak cudem uda mi się otworzyć to strona jest niekompletna. Nie otwierają się zdjęcia, szablony stron są rozwalone po całym monitorze. Do gier online też nie mogę się zalogować. Gry nie  widzą internetu. Ale internet jest cały czas na 100%.

Czy został mi już tylko format ? :confused:

 

Dodam, że ostatnio odinstalowałem program antywirusowy, ale systematycznie skanuje komputer Malwarebytesem i zmieniłem SP2 na SP3

OTL - Raport obowiązkowy:


W jaki sposób zmieniłeś SP2 na SP3?

Poprostu zainstalowałem SP3. A jest jakaś inna procedura? Ściągnałem instalkę i zainstalowałem, nic więcej nie zrobiłem.

Extras : http://www.wklej.org/id/1309233/

OTL : http://www.wklej.org/id/1309234/

Może nie instaluj więcej tego czegoś. Komputer wyczyść programem Ccleaner. Usuń zbędne śmieci z systemu i ustal jak najmniej programów przy starcie systemu

W menu start kliknij uruchom.---->wpisz msconfig---->uruchamianie---->Odznacz najlepiej wszystko.

Co do stron internetowych zobacz czy masz najnowsze wersje przeglądarek internetowych.

Odinstaluj:

Tollbox.


@MGrzegorz12 OTL nazywasz “to coś”? Poczytaj co to jest OTL.

zrób skanowanie tym 

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html