Windows DVD Maker a Sony Playstation 2

Witam, mam problem.

Kiedy nagrywam płytę za pomocą programu Windows DVD Maker, każdy odtwarzacz bez problemu sobie z nią radzi, za wyjątkiem konsoli Sony Playstation 2. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że konsola odtwarza Menu nadrzędne płyty i nawet prawie cały pierwszy nagrany na płycie film (odcinek serialu). Problemy pojawiają się dalej, kiedy próbuje odtwarzać następne odcinki na płycie, pojawiają się dziwne komunikaty (nie pamiętam ich teraz, napisze je za pare godzin, jak będę miał dostęp do konsoli). Czy istnieje może jakiś specjalny program do nagrywania filmów pod Playstation? Co mogę zrobić, by móc oglądać na PS2 własnoręcznie nagrane DVD?

Dziękuję i pozdrawiam

bardzo dobry jest ALCOHOL 120% chyba jeden z najlepszych i jak najniższa prędkość nagrywania

Alcohol 120% jest dobry, ale do innych celów… Alcohol robi obrazy płyty, a mi chodzi o zwykłe nagranie filmów na płytę DVD, tak by była ona do odczytania dla normalnych odtwarzaczy DVD, tak jak robi to Windows DVD Maker. Jedyny problem robi PS2 na którym chcę odtwarzać te filmy.