Windows Embedded Standard SP3 - kopia

Witam, posiadam w firmie kilkanaście urzadzeń z tym system. Wszystkie są jednakowo skonfigurowane, poza numerem urządzenia (nazwą). Ponieważ często pada ten system (powodem jest wyłączanie przez odcięcie zasilania) muszę przywrać obraz z kopii. Problem w tym że posiadam bardzo stary obraz i po każdym przywróceniu obrazu, muszę wprowadzać sporo aktualizacji.
Chciałbym zrobić nowy obraz już po aktualizacji (mniej pracy po przywróceniu systemu) i tu moje pytanie czym wykonać obraz takiego dysku. Z tego co zaobserwowałem bootowalny pendrive z obrazem wyłącza watchdoga.

Np. Clonezilla Clonezilla Live dla każdego

Przywracając system z backupu leczysz skutek a nie przyczynę, jeśli urządzenia są wrażliwe na wyłączenie zasilania to powinny mieć UPS-y, UPS powinien informować system o braku zasilania i bezpiecznie zamykać system.

Niestety dla właściciela to zbyt duży koszt. Wprawdzie urządzenia obsługują funkcję ignition, ale tylko kilka ma UPS.
Próbowałem zrobić botowalnego pendriva programem AOMEI Backupper, ale nie wystartował. Zrobiłem teraz boota na linuxie zobaczę czy odpali, kolejny będzie Clonezill. Więcej info wtorek-środa, po testach.

Witaj,
Jedyny sensowny program, którego używałem osobiście to:

Ponadto, do kopii możesz również używać np. NASa z softem od Xopero (licencja na 5 PC to grosze z rocznymi aktualizacjami), plusem Xopero jest możliwość przywracania obrazów na inny sprzęt niż ten z kopii.
Pozdrawiam.