Windows Explorer nie dziala

hej zaczal mi sie pojawiac komunikat WINDOWS EXPLORER przestal dzialac pozniej ze sie restartuje pozniej znikaja wszystkie ikony z pulpitu i tak przez caly czas mam Viste Prosze o pomoc aha mam zainstalowana przegladarke Mozilla Firefox

dzieje się tak w konkretnych przypadkach ?? np przeglądasz jakieś foldery np z filmami ??

Miałem kiedyś podobny przypadek, jakiś plik na pulpicie powodował ciągłe otwieranie i zamykanie explorera windows.

Spróbuj usunąć wszystko co niepotrzebne na pulpicie, szczególnie może jakiś plik sciągany ostatnio.

margaretka

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odinstaluj kodeki i zainstaluj świeże najnowsze wersje. Jeżeli masz stare nero to odinstaluj (ja miałem podobny przypadek po instalacji starego Nero 7.0.0

dziekuje wszystkim za pomoc Prawdopodobnie pomoglo usuniecie niepotrzebnych plikow (ostatnio ściąganych) z pulpitu co polecił mi Maciek_27 lub wejść w akcesoria pózniej w narzedzia systemowe i przywracanie systemu co polecił mi technik-electro Z góry bardzo dziekuje

Mi explorer przez gg siadal… Wyrzucilem gg i bylo raczej ok.

gdzies znalazlem komendy zeby w oknie uruchom przywrocic explorer z plyty Windowsa…ale nie pamietam jakie to byly komendy…moze ktos znac??