Windows Hello na desktopach, czy to jest możliwę?

Czy jest możliwość kupienia kamerki do tej aplikacji na zwykły desktop?  Jeśli tak to może ktoś podać listę urządzeń które będą kompatybilne?

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(drunkula) #3

Najbliżej desktopu z obsługą Hello jest AIO Lenovo B5030 . Natomiast znalezienie listy kompatybilnych urządzeń w google zajmuje <1 minuty, a przejrzenie jej i określenie że odpowiedź na Twoje pytanie to “aktualnie nie” jeszcze krócej.

Podaj chociaż jedno urządzenie bo ja nie mogę znaleźć nic co mógłbym podłączyć sobie do kompa, a co jest normalnie do kupienia w sklepie, to że sa specjalne laptopy,tablety itp. Sprzętu to wiem, wielki znawco googli, możliwe ze nie ma jeszcze takich kamerę do kupienia do sama złożonego kompa, ale co tam nie wiem ale sie wypowiem nie? Nigdzie nie mogę znaleźć

info o tym.

Zresztą chyba po to jest forum żeby można bylo się spytać, nie każdy jest znafca w tej dziedzinie co uderzy tego forum, takie czepianie można podciągnąć pod kazdy temat, jak podczas pomocy zamierzasz jojczyć to w ogóle

nie pomagaj.

(drunkula) #5

Dostałeś odpowiedź: na dzień dzisejszy takich urządzeń nie ma. Będziesz pytał tak długo aż ktoś powie inaczej?