Windows insider a oryginalność systemu

(system) #1

Panowie…

Jestem testerem,zapisałem się jak była możliwość…

Teraz kupiłem laptopa bez systemu…

Na stronie Microsoftu zalogowałem się na swoje konto,ściągnąłem ostatnią kompilację i jako to “mój główny system” na pudełkowy narazie mnie nie stać,mogę legalnie go używać?

THX za odpowiedzi-pozdraiwam

(SebaKomp) #2

Tak, system jest legalny dopóki nie przestaniesz być darmowym testerem MS :stuck_out_tongue:

(system) #3

O to to to ,i teraz co browarek?:wink:

Dzięki za odpowiedź,miłego wieczorka

(Semtex) #4

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(Slodki_malin) #5

Semtex nie moge zmienić tytułu posta-miałem problem z kontem Na DobrychProgramach  Robert Lisek robił mi konto…

(Kraefezze) #6

Microsoft rozdawał licencje dla wszystkich testerów bez licencji przed premierą systemu. W obecnym momencie jeśli do numeru seryjnego twojej płyty głównej nie ma na serwerach przypisanej licencji jest to w pełni nielegalny system. Po czym poznasz? Znak wodny na ekranie z napisem: “Aktywuj system Windows.” Obecnie nawet do bycia insiderem musisz kupić Windowsa.

Na szybko sprawdziłem wirtualną maszynę na której zainstalowałem najnowszy preview build i…  zostałem zapytany o klucz. Wybrałem opcję “nie mam klucza” i w godzinę po przybyciu na pulpit i zalogowaniu na konto Insidera pojawił mi się komunikat z informacją że… system nie jest oryginalny i wymaga aktywacji w ciągu najbliższych 10 dni. I to by było na tyle w kwestii maszyny wirtualnej bez licencji bo i tak nie potrzebuję Windowsa 10 do życia.

(SebaKomp) #7

Nie, nie, nie, jeśli jest się Insiderem, niezależnie od momentu dołączenia, aby łatwo było zostać Insiderem jest generowany klucz produktu dla niejawnych testerów. Jest to legalne dopóki nie wyjdzie się z programu Windows Insider.