Windows insider a oryginalność systemu

Panowie…

Jestem testerem,zapisałem się jak była możliwość…

Teraz kupiłem laptopa bez systemu…

Na stronie Microsoftu zalogowałem się na swoje konto,ściągnąłem ostatnią kompilację i jako to “mój główny system” na pudełkowy narazie mnie nie stać,mogę legalnie go używać?

THX za odpowiedzi-pozdraiwam

Tak, system jest legalny dopóki nie przestaniesz być darmowym testerem MS :stuck_out_tongue:

O to to to ,i teraz co browarek?:wink:

Dzięki za odpowiedź,miłego wieczorka

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Semtex nie moge zmienić tytułu posta-miałem problem z kontem Na DobrychProgramach  Robert Lisek robił mi konto…

Microsoft rozdawał licencje dla wszystkich testerów bez licencji przed premierą systemu. W obecnym momencie jeśli do numeru seryjnego twojej płyty głównej nie ma na serwerach przypisanej licencji jest to w pełni nielegalny system. Po czym poznasz? Znak wodny na ekranie z napisem: “Aktywuj system Windows.” Obecnie nawet do bycia insiderem musisz kupić Windowsa.

 

Na szybko sprawdziłem wirtualną maszynę na której zainstalowałem najnowszy preview build i…  zostałem zapytany o klucz. Wybrałem opcję “nie mam klucza” i w godzinę po przybyciu na pulpit i zalogowaniu na konto Insidera pojawił mi się komunikat z informacją że… system nie jest oryginalny i wymaga aktywacji w ciągu najbliższych 10 dni. I to by było na tyle w kwestii maszyny wirtualnej bez licencji bo i tak nie potrzebuję Windowsa 10 do życia.

Nie, nie, nie, jeśli jest się Insiderem, niezależnie od momentu dołączenia, aby łatwo było zostać Insiderem jest generowany klucz produktu dla niejawnych testerów. Jest to legalne dopóki nie wyjdzie się z programu Windows Insider.