Windows Installer nie działa

Cześć wszystkim, mam taki oto problem.

Nie mogę odinstalować żadnej aplikacji, folderu czy pliku związanego z Apple iTunes oraz kilkoma innymi aplikacjami. Możliwe że uszkodzony jest Instalator Windows lub zwyczajnie go nie ma/zainstalowany jest jakiś wirusowy “zamiennik”…? 

iTunes jest niby zainstalowany na komputerze, ale nie mogę go uruchomić, po otworzeniu instalatora przez chwilę ładuje się pasek a potem nie dzieje się nic. Przy próbie odinstalowania programu iTunes w Panelu Sterowania pojawia się komunikat “Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows…”, a przy próbach usunięcia folderów i plików Apple z komputera, pojawia się komunikat “Potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji, uzyskaj uprawnienia od TrustedInstaller w celu wprowadzenia zmian w tym folderze…”

FRST.txt - KLIK1

Addition.txt - KLIK2

Shortcut.txt - KLIK3

Proszę Was o pomoc :frowning:

Nie widać infekcji.

Zrobiłem tak jak napisałeś, jednak wygląda to nadal tak samo.

Dalej nie mogę odinstalować czegokolwiek związanego z Apple iTunesem.

Ponieważ ten problem nie związku z infekcją.

Dzięki, ale wierz mi, że gdybym znalazł rozwiazanie problemu w necie, nie pisałbym tego tematu :wink:

Probowalem też zainstalować instalatora na nowo, bez skutku. Jutro napisze czy metoda wyżej zadziałała :slight_smile:

 

Także pasek “Próba rozwiązania problemów iTunes” ładuje się już dwie godziny i raczej sam nie skończy…

Macie jakieś inne pomysły?

 

Podczas “ładowania się” paska, komputer jest strasznie przeciążony, otworzenie folderu zajmuje dobre 2 minuty! D:

Czy naprawdę nikt nie wie jak można rozwiązać mój problem?

Nie mogę otworzyć żadnego zdjęcia na komputerze oraz odinstalować programu iTunes.

Bardzo proszę o pomoc :frowning: