Windows jest w koszu

(Herubq3) #1

Witam mam bardzo dziwny problem mam ikonke kosza ze jest coś w nim jak biere opróżnij to mam komunikat czy chesz usunąć WINDOWS

a w koszu nic nie ma ! w czym może być problem ?

Tutaj zamieszczam screen z mojego folderu windows

Proszę o pomoc ponieważ to nie jest mój komputer i nie che nic zepsuć dodam do tego że nie restartowałem komputera odkąd to zauważyłem

(Dimatheus) #2

Hej,

Spokojnie, na dobrą sprawę folderu Windows' a nie da się przerzucić do kosza, bo system zasypie nas komunikatami o niemożności zrobienia tego... :slight_smile: Błąd powoduje jakieś oprogramowanie na Windows XP - nie jestem pewien jeszcze jakie... Oczywiście jest łatwe tego obejście. Tworzysz jakikolwiek plik i przenosisz go do kosza. Następnie wchodzisz do kosza i tam klikasz na usunięty pliki, a z menu kontekstowego wybierasz polecenie Usuń. Potwierdzasz usunięcie klikając Tak. Po tym zabiegu ikonka kosza powinna zmienić się na pustą, a polecenie opróżnienia kosza powinno stać się niedostępne - tak jak na to miejsce przy pustym koszu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Herubq3) #3

Dziękuje bardzo działa

-- Dodane 29.11.2009 (N) 11:34 --

Witam właśnie zuważyłem że jak mam ikonke że jest pusty kosz to nadal jest aktywne polecenie opróżnij kiedy biere opróżnij

mam komunikat czy chesz usunąć WINDOWS

(Dimatheus) #4

Hej,

Więc powtórz procedurę jeszcze raz - wyrzucasz plik i usuwasz go z poziomu kosza... :slight_smile: Ewentualnie do czyszczenia plików używaj oprogramowania takiego jak CCleaner 2.26.1050.

Pozdrawiam,

Dimatheus