Windows ładuje się i reset

Mam problem włanczam komputer i jest wszystko git windows się laduje i po tym komp sam się resetuje jak to naprawić?? Dodam jeszcze że pojawia się dosłownie na 1s niebieski ekran. Pomocy!

Sprawdź pamięć Memtestem. Sprawdź czy sterowniki grafiki są aktualne. Jeśli masz płytę na chipsecie VIA to musisz mieć stery do tej płyty.

Co ostatnio robiłeś/zmieniałes?

Pamięć RAM sprawdziłem jakieś 3 miesiące temu i było ok ale jeszcze sprawdze co do sterowników karty graficznej to są najnowsze a co do płyty głównej i jej serów to nie wiem bo nie mam jak sprawdzić bo komputer się nie włączy. Problem ten pojawił się gdy próbowałem naprawić system windows z płytki

Dlaczego naprawiałeś system z płytki ?, co było wcześniej.

Dlaczego “próba naprawy” się nie powiodła, chyba był jakiś monit.

System naprawialem ponieważ przy każdym uruchomieniu komputera wywalało mi komunikat że jeden z plików rejestru musiał zostać odzyskany czy coś takiego próbowałem naprawić rejstr jakimiś programami ale nie udało się a kumpel powiedział mi żebym spróbował naprawić system z płytki a instalacja nie powiodła się dlatego że pokazał się ten ekran na którym pokazany był proces instalacji windowsa i czas jaki pozostał do końca i pojawiał się tam pasek przy którym pisało instalowanie urządzeń i jak dochodził do połowy komp sam się resetował i tak w kółko