Windows, Linux, Mac - co najlepsze?

Ja mam słabość do jabłuszka… Jeśli dorwę nieco kasy to zakupię macbook 'a albo coś w tym stylu :slight_smile:

Najbardziej podoba mi się opcja Mac 'a z chyba 8 Tb pamięci ram ?! (gdzieś niedawno czytałem)

Jak by nie było MAC osX to taki “gromowiec” od zadań specjalnych !!

Ta cena Windowsa… Miełem Windowsa przez dłuższy czas…PIRATA… Przesiadłem się na Ubuntu i jestem :lol: :smiley: . Nie używam konsoli. Wszystko co potrzeba albo ściągam z internety(legalne gry za free) albo z menadżera plików. Jak dla mnie LinuX WyMiAtA.

A ja jak miałem Linuxa, to ciągle z nim nie tak, gdy chciałem stery wrzucic, wywaliło brak jakiegoś Servera X :slight_smile: A Windows jest moim zdaniem lepszy, tylko jeszcze jaki Windows??? Napewno nie Vista. Jak wyjdzie seVen, jeżeli bedzie na niego dużo programów, będzie stabilny i bezpieczny i będzie kosztował na poziomie Visty-Każdy będzie to chciał mieć :stuck_out_tongue: Dlatego Windows-ale jak narazie to tylko XP

@kamil_w:

Idąc twoim tokiem rozumowania to Windows jest UNIXem. Przecież stos TCP/IP jest wzięty z *BSD, nie wspominając o tym, że rodzina NT jest częściowo (przynajmiej była) zgodna z POSIX.

Dla mnie jedyny system to linux.

Może lepiej już nic n/t Linuksa nie pisz :]

A czemu nie Vista co? przecież Vista jest stabilna i aż nad to bezpieczna, i kosztuje na poziomie Visty :slight_smile: no to dlaczego niby mamy czekać na Windows 7.

Ja jestem za Linux a dokładniej za Ubuntu, bo sam Linux to tylko jądro. Mam wszystkie potrzebne programy w dodatku za darmo, efekty pulpitu są, lepsze niż w Viście, stabilność jest, wszystkie sterowniki są, gry są, (a jeśli się dopłaci 75zł do interesu to można nawet odpalić te gry z Windows), w dodatku wszystko za darmo i legalnie, wiec więcej do szczęścia mojemu komputerowi nie potrzeba :slight_smile:

Wiec czemu niby bym miał przepłacać za Windows ? ( Ja za system nie muszę płacić, bo dostaje za darmo).

Ale jeśli na Pc był by system z pod znaku jabłuszka, na pewno to on by był faworytem mojego komputera.

Pozdrawiam.

Jak wyjdzie Seven to wszyscy bedą Viustę mieli i mówili napewno nie Seven, jak juz to Windows [coś tam].

A co prorok jesteś że to wiesz ?

Ja jestem za XP ponieważ używam go już parę lat i wiem co jak i gidzie… instalowałem Kubuntu podobał mi się, lecz nie mogłem sobie poradzić z pewnym problem to odinstalowałem. Ale kusi mnie ponowne zainstalowanie, Ubuntu 8.04 ;p i niedługo to uczynię.

Dla każdego co innego.

wszystko jest dobre… zależy dla kogo i do czego…

mac jest najgorszy… to połączenie najgorszych stron windowsa i najgorszych z linuxa :wink:

windows jest dobry do grania… natomiast linux jest dobry dla początkujących np. babcia stasia lat 70 :stuck_out_tongue: chce używać kompa tylko do neta (serwisy randkowe :smiley: ) i czasem sobie posłuchać muzyki (heavy metal :stuck_out_tongue: ) no i obejrzeć film… dla niej ubuntu będzie to aż za dużo :wink: no ale dla takiego kolesia który gra w nowsze gierki i dał na kompa ponad 5000zł na 3 miesiące to windows vista będzie odpowiedni :wink:

polecam sprawdzić oba systemy…

Co do Windowsów :

Wyszedł XP, wszyscy instalowali W2K…

Wyszła Vista, wszyscy instalują XP…

Wyjdzie Se7en, wszyscy zainstalują Vistę :lol:

windows xp jest obecnie najlepszy od MS

Windows vista – szkoda gadać, może za pare lat

Linux – Stabilny, bezpieczny ale nie umiem się nim posługiwać ( nie chce mi się uczyć na nowo )

windows 7 – pożyjemy , zobaczymy

MacOsX – Fajny, miły w obsłudze ale nie, bo … bo nie (jakoś mi nie podchodzi)

Windows 3.11 – mi sie najbardziej podoba :slight_smile:

nie dales jeszcze do ankiety bsd i solaris gdybys dal to bym wybral bs (a konkretniej PC-BSD) super systemo