Windows Live - czy spełnia moje kryteria?

Witam, zamierzam zacząć korzystać z programu do zarządzania pocztą, kilka maili, Gmail, Live, Interia i tak dalej. Z wyglądu podoba mi się co prawda Live lecz jest kilka pytań:

  1. Czy będzie on dalej wspierany?

  2. Istnieje możliwość stworzenia folderów i np. maile z… gry do folderu takiego, a z takie maila do takiego folderu?

  3. Jak szybko pracuje owe oprogramowanie?

Jeżeli nie ma tej opcji z folderami, czy np. Thunderbird coś takiego obsługuje, jeżeli tak, to gdzie programy mają to do ustawień?

Cześć

Jeżeli chodzi co o program Mail z pakietu Windows Essentials to jest on cały czas wspierany i rozwijany.

W kwestii tworzenia folderów i reguł dot. przekierowania maili wydaje mi się że coś takiego było w tym programie, aczkolwiek dawno z niego nie korzystałem więc jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

HardCore IV ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Hmmm… Szczerze głupieje z oprogramowaniem MS, więc tak… Live Mail 2012 to jest to samo co ten Mail z Windows Essential? Czy Microsoft robi dwa programy, jeden taki drugi owaki?